Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Od 16. novembra, Studio B će početi da emituje jedinstveni tv program pod nazivom „Nacionalna".Program koji će se, pored Studija B, svakodnevno emitovati na još 16 lokalnih televizija, činiće premijere najpoznatijih filmova, najgledanijih svetskih serija, kao i najpopularniji šou programi i kvizovi.

Link to comment
nacionalna je nova kuća Ivana Zeljkovića
Mozda je njegov nov "projekat" njegova firma je Advantage valjda doduse dugo se nisam cuo sa ljudima tamo...Ali ceo taj "projekat" mi malo cudan...Sta STB nacionalno kad imaju regionalnu dozvolu :blink:
Link to comment

Odvojite "Nacionalnu" u posebnu temu. Nema nikave veze sa Studijom B osim što će StB biti deo mreže kanala na kojima će se ovaj program emitovati.Biće zanimljivog programa, evo šta kaže Nemeček

- pokrivanje 95 ili 96 posto teritorije Srbije, imaće bolju pokrivenost od Pinka ili B92- program Nacionalne emituje se u realnom vremenu za razliku od ranijih pokušaja [umrežavanja stanica]- program će imati svoj znak- Nacionalna je uspela da obezbedi podršku nekoliko vrlo ozbiljnih kompanija- iza Nacionalne na ekskluzivnoj osnovi stoje 20th Century Fox i Universal, što znači da će se od sada njihovi programi emitovati isključivo na Nacionalnoj- program počinje 15. novembra- Nemeček garantuje da će svaki program biti na nivou koji je u stanju da zadovolji najprohtevnije gledaoce- svaki program će biti vrhunskog kvaliteta zbog koga nikog neće biti sramota- najnovije serije koje su počele ove godine da se emituju u svetu i koje se kod nas ne vrte ni na kablovskim kanalima:• Laži me (Lie to me) sa Timom Rothom - specijalno odeljenje koje sarađuje sa FBI-jem i detektuje kriminalce na osnovu gestikulacije• Kuća lutaka (Dollhouse) - mešavina akcije i naučne fantastike• Leverage sa Timothyjem Huttonom - vrhunska serija o grupi prevaranata koji koriste svoje sposobnosti u dobre svrhehttp://kablovskiforum.7.forumer.com/viewto...p?p=48096#48096
Edited by Conspirator
Link to comment
Nije projekat nego kuća
Sto znaci da sad ima dve "kuce":Advantage i Nacionalnu <_< Jasno je meni ovo...Pokusaj polu-kablovske polu-predajnicke TV a da ne trayis dozvolu od RRA, aa opet posto su reklaamne agencije i ostali klijenti opsednuti share-ovima moraas daa im dokazes "pokrivenost"....Ajde videcemo kako ce da ispadne, pogotovu kako ce reagoviti ostali "ucesnici" jer taj reklamni "bazen" je , jelte ogranicen... Edited by veljaGB
Link to comment

Jedino sto moze da se meri sa smorom koji Agape nosi jeste kada su onomad Dragoljub Zarkovic i Nikola Milosevic svake nedelje bistrili dnevnu politiku u nekom zadimljenom studiju sa losim osvetljenjem.

Link to comment
Jedino sto moze da se meri sa smorom koji Agape nosi jeste kada su onomad Dragoljub Zarkovic i Nikola Milosevic svake nedelje bistrili dnevnu politiku u nekom zadimljenom studiju sa losim osvetljenjem.
a 'klavir, vino i pijanino'?
Link to comment

sta to pricas? Pa pratio sam je sa zenom iz nedelje (23h) u nedelju. "Vece,vino i pi(j)ananino" je naziv, a Sultan je tu odigrao zivotne role i role zivota.Termini su obojeni zloslutnom i zajedljivom kivnoscu na "danasnju omladinu, vreme & breme". Forsira termina "Teatar" , prisljamcen je u sva moguca drustva i klubove doajena srpskog glumista, knjizevnosti, veterana i boema, cirka vino ne podizuci uopste glavu na gore, nazdravlja non-stop...A gosti, za koje je uvek bilo primetno manje vremena bili su Dragan Micanovic, Lane Gutovic, Brana Crncevic, Danica Maksimovic, Sinisa Kovacevic, Ljiljana Blagojevic i mnogi, mnogi drugi (bilo je i tipicnijih, ne padaju mi sada na pamet).Prvobitno, pre 4-5 godina je emitovana na Stankomu,a R je bila do pre godinu dana na Enteru.Doslovno je uvek bio daleko vise i pateticnije zgadjen na "moderno vreme", danasnje politicare i umetnike,od svojih sagovornika. Na kraju,uvek isforsira pesmu ili recitaciju.

Link to comment

bonus : Uvek je pokusavao da sa gostima izgleda prisnije,kao da je sa istima prosao sito i reseto, te ih je oslovljavao nadimcima,narocito posle najave ("Moj vecerasnji gost je Brana Crncevic. Reci mi Bane.." - sindrom Mice Minimaxa)Iako, naravno, emsijia nije isla uzivo, priznavao je svoju nikotinsku adikciju i u toku emsijie je pravio 2 do 3 pauze. Nemogucnost da se odupre alkoholu, na makar sat vremena, vesto je inputirao u naziv i koncept emsije.Longlive Sultan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...