Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

a zasto se, molicu, zgrazava? <_<
draga eva, ne zgrazavam se daleko bilo, ti znash da sam ja vazda za cvetanje raznovrsnog cveca ^_^nego su mi super interesantni ovi momci, otkad je transformisani vasudeva seo na presto pppatrijarha, ovde nekako bre, ni ne svadjaju se ljudi kako treba, niko ne viche, niko ne shalje u brezobrazne rechi, svidzaju im se ovozemaljske zenske, nishta models, sve fino, uchitelj jedva da banuje po nekog neiskusnog omladinca, a i to u danima kad mu se ne svidja raspored chasova, ldp-ovci se zablesili bobtepitagde, ideja zahrdjava i niko nishta, d se frizira na topiku o plavushama, ono radikalsko chedo isto neshto smeshljivo, mlados ludos, i mi ostali - katastrofa jedna. uzo bi nas krkobabic u pups, al nema mesta :P
Link to comment
khhhhhh vidi ove! ahahhahhhahhahhahhahhaa...kad odmorim malo splitovacu vas na selebriti drool pa cu posle da se zapljunem kako se palim na desimira stanojevica.joj meni bas super sto postoji ova druzina, mozemo se manje plasiti starenja.ovo je tema o sarapi!
Kad smo vec kod sarape imao je jutros FONO UKLJUCENJE u jutarnji (renne posto si capture-ovao mozda si i zavatio momenat <_< ) povodom pozara negde u gradu , u pitanju je bila grejalica u stanu....prajsles....Mada znam da su mu kolege koje su zbog njegove azurnosti morale da idu da snime to jble mater...
Link to comment

Mali off: MP, ti beše i zbog ove znaš koliko će sutra biti stepeni u Leskovcu, a koliko u Lisabonu? Ak' si "ranjen" kao ovaj dasa, poleti visoko...naslovna.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sarapa: "Krećemo od vas gospodine Basara. Jedno glupo pitanje za početak..." :lol:

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • 2 weeks later...

Izgleda da projekat "Nacionalna" i ne ide bas tako lako....

Prijavite se za novi serijal kviza "Želite li da postanete Milioner?", koji uskoro počinje sa emitovanjem na TV FOX Detalje vezane za prijavu pogledajte na www.zelitelidapostanetemilioner.tv
Link to comment

Korac i Zoran Mijatovic kod Sarape. Znaci, strasno kako ga je Mijatovic razvlacio po studiju. Gledajuci emisiju, postalo mi je jasno zasto je srpskoj opoziciji trebalo 10 godina da smeni firera. Korac samo sto nije plakao, jer je ovaj udbas tokom emisije iznosio cinjenice o totalnom neznanju dosovih ministara i funkcionera koji su se bavili pravosudjem i bezbednoscu, od Leposave Karamarkovic, preko onog smesnog Mihajlovica, pa sve do raznih anketnih odbora koji nisu znali odakle duva. Najtuzniji je bio deo u kome je objasnio da je sam Djindjic zadrzao Bracanovica na mestu nacelnika VII uprave...jbg

Link to comment
Korac i Zoran Mijatovic kod Sarape. Znaci, strasno kako ga je Mijatovic razvlacio po studiju. Gledajuci emisiju, postalo mi je jasno zasto je srpskoj opoziciji trebalo 10 godina da smeni firera. Korac samo sto nije plakao, jer je ovaj udbas tokom emisije iznosio cinjenice o totalnom neznanju dosovih ministara i funkcionera koji su se bavili pravosudjem i bezbednoscu, od Leposave Karamarkovic, preko onog smesnog Mihajlovica, pa sve do raznih anketnih odbora koji nisu znali odakle duva. Najtuzniji je bio deo u kome je objasnio da je sam Djindjic zadrzao Bracanovica na mestu nacelnika VII uprave...jbg
potpuno suprotno smo videli ovu emisiju, mada sam ja odgledao samo kraj. to da je djindjic zadrzao bracanovica i zbog cega ga je zadrzao je objasnjeno milion puta, tako da nije potreban nekakav mijatovic da bi nam otvorio oci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...