Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Prosto je neverovatno kako su naše televizije, i to one sa nacionalnom frekvencijom, još na nivou kamenog doba što se tiče dostupnosti informacija i objedinjenosti medija. Čak ne treba ni da idemo daleko: HRT, RTL, TVNova, dakle hrvatske televizije, imaju prebogate vebsajtove, sa mogućnošću skidanja svih važnijih emisija. U Srbiji samo RTS, i to uslovno rečeno, i B92 pružaju mogućnost skidanja zanimljivih emisija ili priloga sa njihovih sajtova ili sajtova za šering. Pri tom, naglasio sam da je u slučaju RTS-a to samo uslovno - imaju oni podcast sa izborom emisija, koji ne može da zadovolji baš svaki probirljiv ukus. U stvari, B92 je tu najviše napredovao jer imaju dva izvora: www.b92.blip.tv i www.youtube.com/b92rtv. Tu imate sva ludila: Utisak, Kažiprst, Insajder, Šljaka, Replika, TV Potraga, Stanje nacije, Intervju sa Jugoslavom, prilozi iz vesti, ali i emisije Dvougao, Marka žvaka, Podeljeni gradovi, Iz nepoznatih razloga, Ciklotron, TV Travel ...Jedino ne aploduju sjajnu autorsku emisiju Anemari Repić "Sve je moguće. Sa Anom".

Edited by stoka
Link to comment

Ujedno pridružujemo se apelu da se barem na sarapinoj FB stranici aploduje najnovija emisija sa Nebojšom Pajkić i Ljubišom Ljajićem! Ako treba, i platićemo! U evrima, zbog nestabilnog kursa dinara.

Edited by stoka
Link to comment

Opet ja! Kad smo već kod B92, preporučujem na adresi: http://b92.blip.tv/?sort=custom;view=archi...;nsfw=dc;page=2 da skinete oba nastavka intervjua sa Vladimirom-Bebom Popovićem koji je uzdrmao Srbiju!!!Uz to, tokom emisije ide i kadar na Brankicu Stanković koja jebozovno prekršta noge kao Šeron Stoun. Jedina razlika je što je Brankica u farmerkama.

Edited by stoka
Link to comment

I zašto i dalje nema na fan pejdž strani Sarapinoj na Fejsbuku linka ka emisiji sa Nebojšom Pajkićem i Ljubišom Ljajićem?! Danas je bila i emisija "Best ov" Sarapinih prošlogodišnjih emisija i tu nije bilo nijednog odlomka iz ove već antologijske emisije! O čemu se sad ovde radi?! Jel opet treba da zovem EBART medijsku dokumentaciju i raspitujem se da li imaju snimljenu ovu emisiju?! Neću više da ih zovem, već me sumnjiče da radim za tajnu službu, stalno se raspitujem da li su snimili ovo, da li su snimili ono ...Neću više, dosta je bre više! Jebemliti medije što se množe ko picajzle, jebemliti cenzuru, jebemliti autocenzuru, jebemliti medije sa nacionalnom frekvencijom koji godinama imaju sajtove "ander konstrakšn", jebemliti "Grand paradu", "Zvezde granda", "Kursadžije" i "Farmu" u paketu! Neka me moderator ponovo banuje, ionako sam već popio dve suspenzije!

Edited by stoka
Link to comment
I zašto i dalje nema na fan pejdž strani Sarapinoj na Fejsbuku linka ka emisiji sa Nebojšom Pajkićem i Ljubišom Ljajićem?! Danas je bila i emisija "Best ov" Sarapinih prošlogodišnjih emisija i tu nije bilo nijednog odlomka iz ove već antologijske emisije! O čemu se sad ovde radi?! Jel opet treba da zovem EBART medijsku dokumentaciju i raspitujem se da li imaju snimljenu ovu emisiju?! Neću više da ih zovem, već me sumnjiče da radim za tajnu službu, stalno se raspitujem da li su snimili ovo, da li su snimili ono ...Neću više, dosta mi je, pa nek me moderator ponovo banuje, već sam popio dve suspenzije!
probaj sa mccann-erickson. oni rade snimanje svih emisija na tv i siguran sam da ce ti za neveliku sumu novaca prodati vrlo kvalitetan snimak emisije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...