Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Danas je bio vrh prilog u popodnevnom progamu. Ispituju neke polusumanute babe na pijaci (i prodavce i kupce) da li se i kako cuvaju od gripa. Odgovri su da da vise odrzavamo tezgu i onda je krpom briseg. Druga baba pokayzje kako luk uzima samo sa dva prsta.Posle neka montirana riba iz Beogradskih pijaca objasnjava kako ce da edukuju prodavce da vise peru mlecne tribine.I za kraj baja ala Radasin koji pere ruke u nekoj fontani na ulasku u pijacu a baba i deda gacaju po blatu i obilaze baru velicine olimpijskog bazena.

Link to comment
Sve prsti od mudrosti i kAzivAnjA!
Dugorocno opasniji nestanak stuba [porodicnog] od svinjskog gripa! Grip ce proci a stub se kruni. Godine pojeli skakavci...misevi.Sarapi govore da je budala sto nije bio u julu, sada su face oni sto se snalaze. Nekada je bila sramota lagati, biti lopov...Da li je spomenut srpski mentalitet?
Link to comment
Dugorocno opasniji nestanak stuba [porodicnog] od svinjskog gripa! Grip ce proci a stub se kruni. Godine pojeli skakavci...misevi.Sarapi govore da je budala sto nije bio u julu, sada su face oni sto se snalaze. Nekada je bila sramota lagati, biti lopov...Da li je spomenut srpski mentalitet?
Bila je ona klasicna Vukova prica: plan Ze4 da je prihvacen Srbi u Hrvatskoj bi... ja sam jedini bio za, svi ostali su bili protiv, ako smo u NATO-u mocicemo da ulozimo veto na nezavisnosti Kosova/unijacenje™ Bosne, da smo bili u NATO-u '99. vetoom bismo sprecili bombardovanje, ja sam jos onda govorio, ali me nisu slusali, itd.
a jel nagovestila prirodu svog povratka u velikom stilu i s mislenjem? :unsure:
Nisam gledao celu emisiju pa mozda i jeste nesto rekla o tome, ali u ovom delu koji sam ja gledao nije.
Link to comment
Bila je ona klasicna Vukova prica: plan Ze4 da je prihvacen Srbi u Hrvatskoj bi... ja sam jedini bio za, svi ostali su bili protiv, ako smo u NATO-u mocicemo da ulozimo veto na nezavisnosti Kosova/unijacenje™ Bosne, da smo bili u NATO-u '99. vetoom bismo sprecili bombardovanje, ja sam jos onda govorio, ali me nisu slusali, itd.
Vuk je delimično u pravu! Da smo ušli blagovremeno u NATO, zar ne bi bio štos da onda 1999. godine i mi glasamo za bombardovanje, tačnije za samobombardovanje?!A piloti bi bili Nataša Kandić i Sonja Biserko ... Edited by stoka
Link to comment
  • 1 month later...
Ne znam da li se pominjalo, ali Velja Pavlovic je apsolutni car.
Malo je reci... Velja vec godinama pravi najbolju emisiju o kulturi na svim elektronskim medijima. Odlican tip.Radio Studio B je ubedljivo najbolji radio u Srbiji.
Link to comment

Hahaha.. :Hail: :Hail: Sarapa ponedeljkom uvece je i inace najbolje od zabavnog programa sto domaca TV ima da ponudi. Sta tek reci kad se u istom studiju nadju Sarapa i Pajkic. Siroti Rajic nije rec jednu progovorio :lol: .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...