Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

potpuno suprotno smo videli ovu emisiju, mada sam ja odgledao samo kraj. to da je djindjic zadrzao bracanovica i zbog cega ga je zadrzao je objasnjeno milion puta, tako da nije potreban nekakav mijatovic da bi nam otvorio oci.
Ja sam je odgledala celu i slažem se s tobom.
Link to comment
  • 4 weeks later...

možda nekome bude zanimljivo sledeće izdanje emisije agape, u nedelju u 20h. tako su bar najavili.i to bez jerotića.u prethodne dve epizode gost je bio neki vladimir adamović, neuropsihijatar koji je, (citiram izdavača njegove knjige) pokušao da skicira psihopolitički portret trojice diktatora - staljina, hitlera i broza.sad u nedelju je na redu brozov psihoportret.mesta zamerkama ima, ali sve u svemu meni nije bilo dosadno.

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 2 weeks later...

bilo je vrhunsko lupetanje, mislim da se covek drogira, a tema moral sa akcentom na probleme modernog drushtva...gosti prof.Ratko "vidi Sarapa" Bozovic :rolf:, Bosko Jaksic i ona matora glumica ne znam joj ime...nema svrhe prepircavati, pogledaj reprizu...

Link to comment

Mora da je neko otkazao, pa je uskocio vecita rezerva Ratko Bozovic da smori za sve pare. Vrhunac je bio kad je rekao 'entropija' umesto 'empatija', posle se sam ispravio, ali ga ostali toliko nisu slušali da nisu ni primetili lapsus.

Link to comment
  • 1 month later...

izvinjavam se ako vredjam necija osecanja ali gde nadjose onu konjinu sto vodi emisiju oaza beograd o podvizima gradskog zelenila? to je kao valjda neki glumac. ovde glumi kretena.

Link to comment
izvinjavam se ako vredjam necija osecanja ali gde nadjose onu konjinu sto vodi emisiju oaza beograd o podvizima gradskog zelenila? to je kao valjda neki glumac. ovde glumi kretena.
Veruj mi i kad se iskljuci kamera nije nista prijatniji...Neostvareni glumac (smirant)...
Link to comment
Sarapu u Farmu ili Velikog Brata, moze i VIP :lol:
Za vreme jedne od sezona drugopomenutog programa neko je neprestano bombardovao sa SMS porukama slicnog sadrzaja. Nazalost, organizatori nisu imali sluha. Edited by DR. KUMALO
Link to comment
  • 3 weeks later...

dragan babic sinoc u agapama.voditelj egzaltiran, na granici svesti. sto je dobro, i u meri ^_^ali dragan babic, kakav lik, kakav vremeplov :wub:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Emisija Vruce leto.. Tema - mediji Ova mega logorejičma idiotkinja će da sjebe celu emisiju. Gora je čak i od Nade Kolunžije.

Link to comment
Emisija Vruce leto.. Tema - mediji Ova mega logorejičma idiotkinja će da sjebe celu emisiju. Gora je čak i od Nade Kolunžije.
auuua lepo si nas upozorila
Link to comment
dragan babic sinoc u agapama.voditelj egzaltiran, na granici svesti. sto je dobro, i u meri ^_^ali dragan babic, kakav lik, kakav vremeplov :wub:
+1Ali, ako smem da pitam, ko je lik? Oduševio me je spikom, ali nikad čuo za njega.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...