Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Sarapa vise uziva u ovoj emisiji nego bilo kojoj drugoj. bez obzira sto mu smrdljivi fasista otvoreno govori kako lupeta on zivi za ovakve emisije. jedino ce Rajic da poludi do kraja :lol:`gospodine pajkicu, skinucu vam bubicu` :Hail:

Edited by Un-juice
Link to comment
Nikada ne znam da li je Pajkić drogiran, pijan ili samo lud.
Potpuno ludak i car na neki uvrnut nacin.Hahaha "Kusturicu ce pozvati Jovica Stanisic" :lol:Pajkic: Mogu i dalje da vam objasnjavam sta vam nije jasnoSarapa: Nemojte molim vas Edited by Eraserhead
Link to comment

I ovaj Rajic smara sa komunizmom."Uostalom vi ste kao vitez nordijski..." :lol:Rajic:"Ako je Jugoslavija bila losa zasto su meni 1971. nudili 6000 maraka za pasos"Pajkic:" Vi ste se unistranstvu druzili sa kriminalcima koji otkpljuju pasose"Rajic:"Ne"Pajkic:" Nego vam je drzava nudila da otkupi vas pasos"Sarapa:" Reklame"

Edited by Eraserhead
Link to comment

iskljucili su ih. ipak je i Sarapa popizdeo. skroz mogu da zamislim studio, gase se reflektori, Rajic vec u liftu, Sarapa oblaci kaput a psiho i dalje sere :lol:

Edited by Un-juice
Link to comment

Kusta je prebio Pajkica zbog lose recenzije Podzemlja ali ga je Isidora par puta zveknula torbicom po vugli. Tako kaze carsija i dodaje da je torbica autentican poklon od tada buduceg alternativnog medicinara.Nego, kad je repriza? Ne mogu da verujem da sam propustio...

Link to comment
Kusta je prebio Pajkica zbog lose recenzije Podzemlja ali ga je Isidora par puta zveknula torbicom po vugli. Tako kaze carsija i dodaje da je torbica autentican poklon od tada buduceg alternativnog medicinara.
dada, zaboravila sam potpuno na tu epizodu. posle se ona vozila na toj prichi bar 2 godine, sa sve tashnom...
Link to comment

Spektakl.- Vi patite od kompleksa vise vrednosti.- Naravno, rodjen sam u Visokom podno piramida.Pajkic prica brze od citaca upozorenja na lekovima i pomocnim lekovitim sredstvima na madjarskom u propagandnom bloku na Halmarku. Sarapa pred infarktom, Rajic u cudu.Kraljevstvo za jutjub. Ili makar transkript.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...