Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

uff svaka ti cast. ja kad naidje iskljucim ton i malo zurim u Ivonine negde sve lepse i duze nogea ova Sladzina Ljubinka je mega slatka, nije iritantna, ali je uzasno obicna (eto, mozda je emisija kriva...mozda nije samo do nje)

Edited by sherman
Link to comment
I ti volis kostane izrastaje po glavi i trecu sisu??Eeeeh, nikad se ne misli i na ukus manjine na TV stanicama!
ti si jednom napisao da drulas na matoru Gazivodu sa b92, sto vodi one sulude emisje o zdravlju. tada sam shvatio da nas ima dvojica. minimum
Link to comment
ti si jednom napisao da drulas na matoru Gazivodu sa b92, sto vodi one sulude emisje o zdravlju. tada sam shvatio da nas ima dvojica. minimum
Нисам знао за ово. Већ нас је тројица.
Link to comment
Нисам знао за ово. Већ нас је тројица.
jesam se ja vec zaprepashcivala na ovom topiku, pa moram ponovo, il nisam, pa cu sad originalno da se izuzetno zaprepastim :lol:koja je sad ta zaboga?
Link to comment
jesam se ja vec zaprepashcivala na ovom topiku, pa moram ponovo, il nisam, pa cu sad originalno da se izuzetno zaprepastim :lol:
Na drugom, ali je bio studio B u pitanju :D
Link to comment
a ova Sladzina Ljubinka je mega slatka, nije iritantna, ali je uzasno obicna (eto, mozda je emisija kriva...mozda nije samo do nje)
Ako je ona obicna, kakve li su tek te neobicne? :D Zezam se, kapiram sta hoces da kazes (bar mislim da kapiram), mozda je upravo to i razlog sto je tako zovna!
Uh! Obratite paznju na related videos!
Link to comment
Na drugom, ali je bio studio B u pitanju :D
huh dobro je :lol:gledam i vidim neki obrazac, a ko da mi nije jasno ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
Kako nije!? Biserko, Fila i Homen su bili gosti... mada je Sarapa pricao vise od svih. ^_^
Prepirka između Sarape i Sonje Biserko oko toga ko je razrušio Vukovar je za anale... :Hail: Inače, u pet do osam navatah Prelistavanje, bila ona s naočalama i još jedna plava a gost Ajs Nigrutin i pitaju ga da prokomentariše kako bi se on razračunao sa narkodilerima na šta im on odgovara kako bi trebalo legalizovati drogu i staviti je pod kontrolu države. Kako to mislite da stavite pod kontrolu, začuđeno upita duge i bujne plave kose novinarka, na šta on odgovara pa isto kao u Holandiji i Češkoj i tu kreće sa argumentacijom o zabranjenom voću i u tom momentu režija prekide i prešalta na drugu emisiju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...