Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

treba mi preporuka za električni roštilj za terasu.

 

imam neki turski od 2,500 rsd koji jako slabo radi, pogotovo je spor za povrće. uzeo sam ga čisto da vidim koliko ima smisla pazariti tako nešto i ispalo je odlična fora, ali je on kao roštilj loš i sada mi treba nešto ozbiljnije.

 

ima li nekih predloga šta uzeti? ima u home centru dobar izbor koliko sam video, ali ne znam koji da uzmem i  da li negde ima povoljnije / širi izbor

 

 

uzo polovan philips hd 4427, preko oglasa za 3k rsd, oriđiđi cena mu je oko 6.5. radi duplo bolje od prethodnika. kod električnog roštilja je glavna fora uzeti ploču koja se cela greje, a ne samo rešetku ispod koje je otvoreni grejač. tako je površina sa koje se prenosi toplota veća, plus će grejač sigurno duže trajati jer na njega ne kapa mast i nije izložen evenutalnim udarima.

 

 

3171.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment

jel' moze neko da me posavetuje sta mi je bolje da pazarim - blender ili multipraktik, a za potrebe pravljenja raznih varijanti pesta, raznih krema od orasastih plodova /dakle, i za varijantu kucne nutele i za domaci tahini, npr/ kao i za spravljanja smoothia.

ja imam stapni i super secko, ali mi oni nisu adekvatni za ove potrebe, a opet mi je bezveze da pazarim jos dve posebne sprave, ionako ne znam gde cu sa tolikim aparatima....

 

 

vidim ja i Dzejmi ima i multipraktik i ,,likvidajzer,, 

Link to comment

cek, nemoj sad da me zbunjujes, taman sam izasla na kraj sa razlikom izmedju multipraktika, sokovnika, supersecka i blendera....a ti sad uvodis i taj likvidajzer /a po netu vidim da ne izgleda kao sokovnik /

dakle, pazarim za sada blender, a o tom, potom...:-)

Link to comment

likvidajzer je blender,misim povezala ono sto je rekao sa onim sto je koristio-blender 

 

a ni meni nije najajsnije sve to,malo sam posvadjana sa tim spravama..ali bih multipraktik a posebno onaj deo za rendanje sto Dzejmi koristi,vrlo zelela..bogte za cas izrneda gomilu sargarepe,cvekle,tikvice,sta god..suzica mi posla  :cry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

kao kasicica za med, lakse je uzeti njome med nego klasicnom. nije bas zgodna za kusanje iz tegle, ali jeste za dodavanje u npr. caj.

al nije bas anatomski prilagodjena ako ces polizat :(

 

Nego, imam jos 1 pitanje za senat. Sta mislite o ovome? Keramika, velicine je malog pjata za kolace, ali u sredini ima tu neravnu povrsinu i okolo kao bazencic za tekucinu...Je li to za neko voce cjedit?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...