Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Neko je spominjao da traži onaj avan za začine.Valjda kod kineza?Pa ima li ga?send from WC šolja by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Neko je spominjao da traži onaj avan za začine.Valjda kod kineza?Pa ima li ga?send from WC šolja by BVK

Nevezano s Kinezima, u radnji sa medicinskom opremom u Palmotićevoj imaju veći i manji apotekarski porcelanski avan. Nisam video cenu, ne vidi se kroz izlog, bilo je zatvoreno kada sam prolazio :)

Link to comment

Nevezano s Kinezima, u radnji sa medicinskom opremom u Palmotićevoj imaju veći i manji apotekarski porcelanski avan. Nisam video cenu, ne vidi se kroz izlog, bilo je zatvoreno kada sam prolazio :)

Jel to onaj uglačani sjajni?Ja bih rađe onaj tamni hrapavi a mislim da je kod njega tučak onako robustan ;-)

 

send from WC šolja by BVK

Link to comment

Jel to onaj uglačani sjajni?Ja bih rađe onaj tamni hrapavi a mislim da je kod njega tučak onako robustan ;-)

 

send from WC šolja by BVK

Baš taj glatki, isti troše i one dve naučne kuvarice u obrazovnom programu RTV :)

Link to comment

Da li je neko skoro kupovao onaj vok tiganj, ili kako se vec zove...Prijatelj izrazio zelju za poklon.Ne mora neki mamojeb kvalitet, ali ne smeta i da bude...

Link to comment

Gazzina je Staub, i one su skupe jako, kao i Le Creuset. ima i mnogo jeftinijih, Mario Batali, Andrew James, Molten, Emile Henry...

 

Mislim, super je to posudje, ali ipak ne znam da li bih dao 180 evra, ako mogu da dam 60-70.

Link to comment

I dalje ostaje nerešiva enigma nabavke tučanih Metalčevih šerpica (serija masiv) od 14, 16, 18 i 20 cm. Metalac je, po nekim insajderskim pričama, svojevremeno pravio ovo posuđe i sa logom celjskog EMO, bilo ga je prvih godina po otvaranju novog Merkatora, ali više jok. EMO, naravno, to nema u svom katalogu :)  

Link to comment

Gde ima da se nabavi ona gnjecilica za beli luk?

Ima po maxi ona fensi skuplja a inače ima je na dosta mesta jeftinije

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...