Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Tacno ali ima tu jos neka prica da u med nije dobro da se gura metal zbog oksidacije ili tako nesto. Znam sigurno za med sa mlecom da ne treba da bude u dodiru sa metalom. To kazu pcelari.Sad' dal' je tako ...je koristim klasicnu kasicicu metalnu. A za onaj sa polenom i mlecom plasticnu.

 

Inace cela fora od tog honey dippera je da je od drveta :)

 

ma idu mi na kurac pcelari sa tom pricom. ajd, mozda taj sa mlecom i ima neke osnove, ne znam, ali brate, svi oni koriste metalne sudove i pribor u proizvodnji meda.

 

vrcaljke-i-sl-kopija.jpg?w=593&h=444

Link to comment

e, samo da prijavim da sam uzeo WMF komplet serpi na "ozloglasenom" mestu. teo uzmem 1 serpu a onda video neki set® na famoznoj "akciji" promociji (u skupim radnjama se tako kaze :sleep: ) i matematika bi lahka umesto da dam 100e za jednu serpu dadoh nepunih 150 za 4!! :0.6:

Link to comment

toliko bi platio i u metalcu. zapravo si jos bolje prosao. 

daj slike. 

 

ono primitivno sokocalo za ciscenje visanja, jel radi posao ili ne?

Edited by darling
Link to comment

 

 

ono primitivno sokocalo za ciscenje visanja, jel radi posao ili ne?

 

 

radi,ali i to traje večnost i treba pažljivo jer zna i da ostavi koju košticu pa treba proveravati..

Link to comment

nema ovog vise, to je poslednji zato je "jeftin" (plus vidim na deklaraciji da je uvoz 2009.). sledeci komplet, isto dobar, malo (obimniji) je nesto ~200+ evrica.

Link to comment

e'o... najveca je, valjda 6l, pa onda idu manje, redom.

super izgledaju i super im je cena. Jel su i za induktivnu.

 

Ja moram da se ponovim takodje.Pola sudova sam pobacao od kada sam presao na induktivnu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...