Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

lep :)

 

 

a čemu služi ovaj drugi objekat?

To je masat za oštrenje noževa. Sigurno nisi obratila pažnju- to je alat svakog mesara, istovremeno oštri nož i priča sa mušterijom.

Link to comment
  • 4 weeks later...

valjalo bi malo kupit po neku serpu, tavu, tiganj al' ovog puta sa kapitalnim investiranjem... gde da nadjem jezivo dobre/kvalitetne?

cena me nece odbiti ako opravdava izradu.

Link to comment

a njemacke WMF?

 

 

ja imam par komada WMFovog posudja (koje sam dobio kao poklon pri useljenju) i zaista sam zadovoljan. samo su to zaista ozbiljne cifre u pitanju.

Link to comment

ja imam par komada WMFovog posudja (koje sam dobio kao poklon pri useljenju) i zaista sam zadovoljan. samo su to zaista ozbiljne cifre u pitanju.

 

znam... al' kad ti rodjeni roditelji daju savet™ da pri kupovini posudja ne stedis... wtf??

doduse, setih se da sam u roditeljskoj kuci citavog zivota jeo iz istih serpi, lonaca, tiganja itd.

 

valjda je rec o zivotnoj investiciji? realno, moje momacko posudje (a i zeninino) nije, vise - manje, za upotrebu. kako i da bude kad je dobijano uz 5kg praska, kao i na poklon od neukih prijatelja za tadasnja useljenja :)

Link to comment

znam... al' kad ti rodjeni roditelji daju savet™ da pri kupovini posudja ne stedis... wtf??

doduse, setih se da sam u roditeljskoj kuci citavog zivota jeo iz istih serpi, lonaca, tiganja itd.

 

valjda je rec o zivotnoj investiciji? realno, moje momacko posudje (a i zeninino) nije, vise - manje, za upotrebu. kako i da bude kad je dobijano uz 5kg praska, kao i na poklon od neukih prijatelja za tadasnja useljenja :)

 

dobro su ti rekli, ako ti nije zao para kupi wmf. sad jbg ne znam kakve su njihove cenu u bg-u spram inostranstva.

Link to comment

dobro su ti rekli, ako ti nije zao para kupi wmf. sad jbg ne znam kakve su njihove cenu u bg-u spram inostranstva.

Ja pokusao na netu da nadjem i nasao da ih drzi neki sun, moon & stars.Cini mi se da sam nekad zijao u njihov izlog u Nusicevoj i da su ujedali sa cenama nekog posudja.E vrljajuci po sajtu videh da je vlasnik prva pomocnica Vuciceva kada je bio ministar informisanja Dusanka Djogo Antonovic...

Link to comment

Cene su kao zepter, 200€ + za serpe od 2l, tako nesto.

 

by TT via Nokia

Pa kad sam video vlasnicu, shvatio sam da ce da klepaju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...