Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

8 minutes ago, mraki said:

A ne znam, rekoh već da baš ne verujem u te priče, to nije prodaja koja može proći ispod radara, čak i u oovoj banana državi, plus ne verujem da UG prodaje samo SBB.

 

a sta mogu da prodaju osim SBBa?

Link to comment

Zaboravih da dodam, čovek je iz tog poslovnog okruženja  ali naravno to ne mora ništa da znači u smislu pouzdanosti. Navodno, SK i sam EON ostaju u životu kao platforme. 
Dakle, u tom slučaju može da znači da prodaju SBB kao infrastrukturu, a da zadržavaju servise. 

 

Link to comment
5 hours ago, Spirit said:

Da dodam i ja jednu informaciju od 1 čo’eka.: navodno je u pitanju CG firma iz koje stoji mađarska firma iza koje stoji ges hu. I uklapa se u narativ

Ne znam na koga ciljas tacno, ali 4iG je vlasnik One CG i firma je iz madjarske, kolko se secam Orbanovo cedo ili nekog iz njegovog okruzenja.

Link to comment

Koliko vredi UM? 2 milijarde? 3 milijarde evra?

 

Da li ti "Madjari" imaju taj novac ili ce biti "dokapitalizacija" neka?

 

Ili ce UM prodati svoj deo u Srbiji i zasto bi to radili?

Link to comment

Od kupovine prava za Premiership jasno je svima u SK da ne postoji sansa da zadrze bilo koje znacajnije takmicenje, jer ce Telekom uvek dati neku astronomsku ponudu. Odavno su spremni za katanac..

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...