Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 hour ago, msv said:

 

SBB mi je uvek gasio sam

 

Nego na MojSBB portalu ove godine odvojeno stoje i link za aktiviranje HBO Maxa i link za HBO NG promociju. Da se ne zeznete pa se pretplatite :D

Jel može skrin šot, jer ja na početnoj strani portala moj sbb  vidim samo aktiviraj hbo max

 

edit: jedva nađoh, baš su ga prikrili

Edited by Arkadija
Link to comment

Dok sam bio kod SBB-a gasili su promocije automatski. Telekom nije, po pričanju nihovih korisnika već je vaćario po neki mesec lakoverne.

Po mom iskustvu, ovakve "bolesti" se lako šire među distributerima.

 

Link to comment

Potrebna još jedna osoba za Orion familiju (1/3). U pitanju je Orion TV aplikacija za box ili android TV.
Do kraja godine postoji akcija 50% popusta za nove korisnike, ali na ugovor od dve godine.
U pitanju je paket sa Arenama, HBO, Cinemax i Cinestar kanalima + ostali mts kanali.
Ceo paket je 900 dinara, što bi po osobi iznosilo 300 mesečno. Pogodno za one na SBB plus ko nema HBO. Ako imo ko zainteresovan, neka pošalje poruku.

Link to comment

Vratiše.

 

Kažu nestala struja na Dedinju. Nestali su još oko 13.30. Na zemaljskom su uključili Zadrugu oko 14, isprva bez znaka, a pre desetak minuta su stavili logo.

 

Kablovskih kanala pak nije bilo do malopre.

 

Ispala i Nova Max (Nova Series nije), što potvrđuje tvrdnju da je Mitrović realizuje za SBB. Nju su vratili oko 15.10.

Edited by vememah
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

 

 

Advokat Gajić, potpredsednik Jeremićeve stranke, tvrdi da je SBB prodat u subotu. Ne kaže kome.

 

 

o yettelu se šuškatm već jako dugo

za ovo što tvrde vlaja i gaja ne znam

 

ne bih me iznenadilo da je istina, mada, (otkrivanje rupe na saksiji) takvi poslovi se rade mesecima, da su ga prodali objavili bi

 

moguće da su postigli nekaka dogovor, kao onomad kad su grci imali dogovor sa sbb o prodaji prve

Link to comment

Kako mi se kenja od ove mistifakcije, samo zato sto oni kojima je namenjeno vec znaju. Neka napise o kome se radi...

 

Ako je uopste prodat.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da vlaja&gaja ovoga puta ne maši

:fantom:

 

Ma ok, nego ono, taj konspirativni nastup sa visine mi je bezveze, iako mi je jasno zasto to radi.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...