Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

pilićari i jajare.

 

Ovamo se otvaraju 600M za Premier ligu, prave po jednu tv stanicu mesečno, ovi drugi isto otvaraju tv stanice, ulažu u nova tržišta i vrhunsku opremu, ali neee

 

Link to comment

Danas smo za sve naše postpaid korisnike otključali dodatne kanale* i Video klub, a u okviru novogodišnje promocije našim korisnicima tradicionalno otvaramo i HBO Premium paket! *

HBO Premium paket možete da aktivirate od 19. decembra putem MojSBB portala ili aplikacije.

 

* Broj HBO licenci za potrebe promocije je ograničen.

 

Dakle nije za sve korisnike...

  • Hvala 1
Link to comment

Pripazite se!!!

Besplatno je samo prvog meseca. Korisnik mora da se odjavi po isteku INAČE PLAĆA USLUGU NA DALJE, sve dok se zvanično ne odjavi.

Već su to radili, kvarno ali njima korosno.

  • +1 2
Link to comment
Pripazite se!!!

Besplatno je samo prvog meseca. Korisnik mora da se odjavi po isteku INAČE PLAĆA USLUGU NA DALJE, sve dok se zvanično ne odjavi.

Već su to radili, kvarno ali njima korosno.


To vazi i za MTS i satelite ili samo za SBB
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

To vazi i za MTS i satelite ili samo za SBB

 

Isto. Mora se deaktivirati telefonom ili u poslovnici.

 

Quote

Od 1. decembra ove godine do 31. januara 2023, i korisnici iris TV-a, Super TV-a i mSAT tv-a koji nemaju već aktiviran paket, moći će da uživaju u promociji paketa HBO ili HBO+! Korisnici usluge Iris TV mogu sami da aktiviraju paket kroz meni, pozivom na broj 0800 100 100, ili dolaskom u poslovnicu, korisnici usluga Supernove pozivom na broj 19911, ili dolaskom u poslovnicu, korisnici mSAT TV usluge pozivom na broj 0800 100 100. Paket HBO, HBO+ je besplatan do 31.01.2023, a nakon toga se naplaćuje po komercijalnim uslovima. Korisnici mogu izvršiti deaktivaciju paketa pozivom na broj 0800 100 100, ili 19911 – za korisnike Supernove, te posetom jednoj od poslovnica.

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Promocije/a115839-Otkljucali-smo-dodatne-kanale-i-sadrzaje-video-kluba-za-vas.html

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Milosh76 said:
4 hours ago, zmanic said:
Pripazite se!!!

Besplatno je samo prvog meseca. Korisnik mora da se odjavi po isteku INAČE PLAĆA USLUGU NA DALJE, sve dok se zvanično ne odjavi.

Već su to radili, kvarno ali njima korosno.

 

To vazi i za MTS i satelite ili samo za SBB

 

SBB mi je uvek gasio sam

 

Nego na MojSBB portalu ove godine odvojeno stoje i link za aktiviranje HBO Maxa i link za HBO NG promociju. Da se ne zeznete pa se pretplatite :D

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, msv said:

 

SBB mi je uvek gasio sam

 

Nego na MojSBB portalu ove godine odvojeno stoje i link za aktiviranje HBO Maxa i link za HBO NG promociju. Da se ne zeznete pa se pretplatite :D

 

Tacno, malo mi falilo da se zeznem i kliknem gore na HBO Max..

  • +1 1
Link to comment

Upravo moj slučaj sa prethodne strane... i promijenili su tekst promocije (sada piše da je aktivacija od 19. dec), pa molim centralu da izvijesti Vučića ko je spriječio Šolaka da dodatno opljačka napaćeni srpski narod  :fantom:

 

Mada opet mogućnost greške sa strane korisnika nije eliminisana, nego je upravo sugerisano da je napravi i to ne može biti slučajno. Prethodnih godina nije bilo ovako.

 

 

Edited by autsajder
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...