Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

4 minutes ago, Milosh76 said:
25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:
Istina je..

Sta je tacno istina? Daj neki info vise od tvita koji ne govori mnogo

 

Sve je istina :fantom:

 

 

Evo info iz prve ruke: poslovnica vise ne radi do 20h, nego do 17h.

 

Tako da nisam platio racun..

Link to comment

jel to znaci da svi mi sbb-ovci nismo vise ljuta, najljuca opozicija ovom zlom rezimu? poslednja brana slobodi stampe (stampe, hehe). onaj deo drustva na koji zapad racuna kada dodje biti-nebiti?

 

ili da kao i svi uzmemo papir i olovku i izracunamo ko nas najmanje dere, a revoluciju i otpor spakujemo na dno fijoke zabluda i prevara, koja se vec tesko zatvara od svega u njoj.

  • Haha 1
Link to comment

Pa od kada sarađuju lepo sa Željkom i Svetlanom, junacima doba zlog kako su ih nazvali, odgovor se sam nameće. Lova, lova i uvek lova na prvom mestu, ko veruje u ostale više ciljeve srećno mu bilo.

Link to comment
2 hours ago, sasha said:

Pa od kada sarađuju lepo sa Željkom...

 

A kad su prekidali lepu saradnju sa DJ Žeksom? Godinama uvaljuju Pink paket pri produžavanju ugovora, isto kao što ovi iz MTS uvaljuju Arene.

Kad sam poslednji put produžavao kod Šolaka, pre 4 godine, nude mi Pink paket, kao povod da ostanem kod njih. Pre 2 isto. Ja pitam da umesto toga dobijem neki popust.

 

Sad me zvali iz MTS-a da produžim ugovor i nakon što sam im rekao da mi se ne sviđaju uslovi lik mi kaže da samo oni imaju sve Arene. Ja ga pitam da mi sve Arene isključe, a da mi da neki popust.

 

Operateri naprave neki dil, verovatno se i menađeri tu uklope, i onda očekuju da će narod sad pohrliti kod njih baš zbog toga. Neće.

Link to comment

Ne verujem uopšte da je na prodaju sam SBB, može biti samo cela United Grupa a to je već malo krupniji zalogaj i sigurno bi se čulo jer nije samo Srbija u igri. Mislim, takva transakcija sve i da je samo SBB u igri (što btw nema nikakve logike) ne može proći u tajnosti, moraju neke komisije prethodno dati saglasnost.

Imali smo već slične vesti, 100% fejk.

Čak i u priči o Yettel-SBB kupovini to bi moralo biti na nivou PPF i UG i sigurno bi bilo raznih peripetija sa antimonopolskim komisijama jer im se prepliću biznisi i interesi u celom regionu.

Edited by mraki
Link to comment

Ma sve se to događa stalno....
Zadnje kad sam pričao sa jednim "glavonjom" sa N1 njihov vlasnik je bio fond/firma koji je vlasnik firme koja ima najveći lanac pet šopova i proizvodnje hrane u USA.
Tako to ide, iz ruke u ruku...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...