Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Samo da dođe Yettel zbog interneta. Ćao SBB, odnosno mogu i taj čemer besplatno da gledam preko aplikacije.  'bao ih Boško Obradović i Željko Mitrović. Osim sporta više i ne gledam televiziju, a svakako su na svim operaterima pripreme za Gilijad i majčica Rusija pobeđuje na svim frontovima.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
18 hours ago, renne said:

pa ne možeš da aktiviraš pre ponedeljka, jer tada kreće

 

Ja aktivirao sinoć jer mi je od njih stigao mejl sa infom, a odmah po logovanju na Moj SBB mi se pri vrhu pojavilo polje za aktiviranje HBO Max, na sljedećoj stranici Premium.

 

Ranije nije bilo tog polja, 100% sam siguran.

 

Ako su me prevarili da zapravo kupim uslugu za 720din tri dana prije promocije... pa kako ću im slatko vratiti opremu :dry:

 

Inače u mejlu piše uz zvjezdicu da je broj licenci za HBO promociju ograničen

Link to comment

Nazvao sam kol centar i dogovorili smo se da mi odmah deaktiviraju HBO i ne naplate ništa. Stvarno sam ga bio kupio.

 

Gospođica sa druge strane veze mi je rekla da u mejlu "jasno piše da i promocija i aktivacija počinju od 19. decembra", što sam demantovao citiranjem mejla gdje za aktivaciju datum nije naveden.

 

Na to je korigovala iskaz u "podrazumeva se".

 

Nisam sigurno jedini koji će zbog njihovog jučerašnjeg mejla da kupi hebeni HBO tri dana prije nego što postane besplatan. Ostaće ljudi u pretplati, a da i ne znaju.

 

Preporučio sam im da koriguju info o promociji.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...