Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Tako sroceno deluje kao super taktika Telekoma. Siris price o konkurentu da se prodaje i ono "predjite kod nas dok jos mozete".

 

 

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

Krajem 2021. godine, kompanija [Yettel] je lansirala Hipernet, kompletan portfolio usluga za domaćinstva, čime je postala jedan od dva operatora na tržištu koji imaju sveobuhvatnu ponudu fiksne, mobilne telefonije, kućnog interneta i TV. Nakon godinu dana, Hipernet ima gotovo 50 hiljada korisnika, i tim od 600 ljudi koji radi na razvoju i implementaciji.

https://www.b92.net/biz/pr/pr/rast-korisnicke-baze-i-prihoda-yettela-u-2022-godini-2270906

Edited by vememah
Link to comment

Pre par godina kada je MTS preuzeo zastupanje RTS kanala za inostranstvo Nettvplus je ostao bez RTSa što je bilo i očekivano.

Kontra napad je išao preko Granda pa MTEL u Austriji nije smeo da emituje nijedan kanal u terminima Grandovih emisija.

 

Od decembra su se dogovorili, na nettvplusu idu kanali koje zastupa mts, između ostalih i RTS, a na mtel tv platformi se više ne isključuju Pink i Prva kada ide Grand.

 

Neverujem da ovo potvrđuje bilo šta, ali čisto da se vidi da su se posle par godina dozvali pameti i dogovorili.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Spirit said:

Da dodam i ja jednu informaciju od 1 čo’eka.: navodno je u pitanju CG firma iz koje stoji mađarska firma iza koje stoji ges hu. I uklapa se u narativ

Za šta, kupovinu SBB-a?

Link to comment
6 minutes ago, Spirit said:

Da dodam i ja jednu informaciju od 1 čo’eka.: navodno je u pitanju CG firma iz koje stoji mađarska firma iza koje stoji ges hu. I uklapa se u narativ

Meni jedan rekao da Vučko prepisao sinu MTS. Informacija 100% tačna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...