Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

šuknuli su 600 miliona za premierligu, iako niko nikad nije odjavio SBB i prešao na Mts zbog fudbala

 

a kad su rekli gasimo Prvu odmah su se pojavili štandovi "Raskid ugovora sa SBB ovde". da su rekli gasimo Pink izbile bi demonstracije

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment

Ko nije prešao na Mts zbog fudbala? :rolleyes:  Znam lično nekolicinu, zajebi me stream opcije, seckanja i pucanja potoka. 

 

OK, i 12 meseci po dinar je igralo ulogu ali samo donekle. Sad SBB van mreže app plaćam 1200 din mesečno isključivo i jedino zbog sporta koji i dalje gledam kod njih (F1, NFL i EL), onog momenta kad ostanu bez 2 od 3 pomenuta takmičenja prestajem i to da plaćam. 

Link to comment
7 hours ago, ducca said:

Ko nije prešao na Mts zbog fudbala? :rolleyes:  Znam lično nekolicinu, zajebi me stream opcije, seckanja i pucanja potoka. 

 

OK, i 12 meseci po dinar je igralo ulogu ali samo donekle. Sad SBB van mreže app plaćam 1200 din mesečno isključivo i jedino zbog sporta koji i dalje gledam kod njih (F1, NFL i EL), onog momenta kad ostanu bez 2 od 3 pomenuta takmičenja prestajem i to da plaćam. 

Ima ljudi koji su prešli, mada iz mog okruženja svi do jednog koji prate sport imaju obe platforme. Ali svi. Realno za bilo koga iz srednje klase tih desetak evra nije prepreka.

Moguće je da će zbog gubitka svih mogućih liga deo njih odjaviti SBB.

 

Tema prežvakana 100x. 

Osim najvećih takmičenja, sport ima smešno malu gledanost, a užasno je skup. Ipak, postoji daleko veća grupa korisnika koji biraju kablovskog operatera na osnovu ponude sporta.

Ovo je odličan eksperiment da se u praksi vidi kolika je ta grupa. Čuo sam da se čak i stranci interesuju. 

Ako SBB uspe da preživi ovaj napad bez drastičnog pada broja korisnika, mnoge teorije oko sporta na tv padaju u vodu.

 

Sport je poslednji TV sadržaj koji odoleva surovosti piplmetra.

Link to comment

Ja sam prešao sa SBB-a na Yettel isključivo zbog Engleske Premijer Lige koja je prešla na Arenu.

 

Šest godina je isuviše dug period da bih se maltretirao sa strimovima.

  • Hvala 1
Link to comment
On 19.1.2023. at 10:14, levi said:

šuknuli su 600 miliona za premierligu, iako niko nikad nije odjavio SBB i prešao na Mts zbog fudbala

 

a kad su rekli gasimo Prvu odmah su se pojavili štandovi "Raskid ugovora sa SBB ovde". da su rekli gasimo Pink izbile bi demonstracije

 

 

 

U formularu za raskid ugovora kao razlog napisao PL.

Cura za pultom mi rekla, pošto se poznajemo, "ti si 10ti ove nedelje, jebo vas fudbal".

Link to comment
Ja sam prešao sa SBB-a na Yettel isključivo zbog Engleske Premijer Lige koja je prešla na Arenu.
 
Šest godina je isuviše dug period da bih se maltretirao sa strimovima.
Meni je Premier liga bila jedan razlog, drugi finansijski, a treći što SBB ne jebe stare korisnike prilikom obnove ugovora 5 posto..

Ali žalim svaki dan od kad sam kod njih, ne znam kakvi amateri rade tamo, nisam imao puno iskustva sa MTS-om ali Yettel je verovatno najgora platforma trenutno..

Sent from Tapatalk

Link to comment

Kazu da im je net vrhunski da nemaju problema, samo onaj sistem za TV je malo drugaciji nego kod ostalih.

Ja sam cuo da je Orion najgori, sto se SBBa tice WiFi im katastrofa, jedan mts sa 20mbps izgura bolji i kvalitetniji signal od SBB, a ruter je na istoj poziciji u kuci u oba slucaja. S'tim sto se LANa tice tu je druga prica, SBB je miljama od klasicnog mts neta.

Edited by DrIlic
  • +1 1
Link to comment

Ja sam na klackalici da sa MTS pređem na Yettel.
Videću šta će da mi kažu iz MTS za obnovu UO.
Ako me iskuliraju odoh kod Yettel-a.
Zbog ogavnog odnosa prema starim korisnicima sam otišao od SBB, nema razloga da trpim to kod MTS-a.
Pogotovo što je prelazak od njih ka Y "softverski".



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Ja imam SBB premium paket. Placam ga 4k mesecno. Koristim i Tidal preko njih.

 

Cenkali smo se, i dali su mi cenu kao i novim korisnicima.

 

U aprilu mi istice ugovor, tako da bi trebalo da se podvuce crta.

 

Sve tri mreze cu uzeti u obzir. Ali, ako mi SBB da cenu kao i novim korisnicima, ostajem kod njih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...