Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

On 29.12.2021. at 14:53, jms_uk said:

Vi koji imate novu Intesa aplikaciju, recite da li su nesto popravili da radi onlajn placanje? 

 

Koliko kapiram, nema vise mToken - kako sad to radi?

 

Sada se prijavljujes preko sajta https://www.bancaintesa.rs/   imas dugme za prijavu u gornjem desnom cosku. I onda preko aplikacije ulazis u novo  online bankarstvo. Stara verzija aplikacije i sajta online.bancaintesa.rs  ce uskoro biti ukinuta.

 

Za placanje koristis opciju #withKEY u samoj novoj aplikaciji. Nadam se da sam dobro objasnio, u svakom slucaju mozes preko chata da saznas detaljnije ovo sto sam napisao. Nazalost zatvorio sam prozor za chat gde sam pricao sa nekom sluzbenicom koja mi je sve to objasnila.

 

ID nije isti ID koji si koristio u staroj verziji online aplikacije, nego tvoj ID kod intese. Kad kliknes na #withKEY i unesec PIN ili otisak prsta dobices ID koji je isti, a lozinka se menja.

Nije tesko, lako ces se snaci.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 19.1.2022. at 14:25, El Guapo said:

Kamate na štednju teže minus beskonačno.

 

Neka me ispravi ko više ume u ekonomiju, čini se da i tome stiže kraj sa dizanjem kamatnih stopa centralnih banaka. Što bi reklo u narednih par godina će opet biti isplativo držati keš na štednji umesto nekretnina. Verovatno i kriptovaluta.

Link to comment

Ladno mi Inteza skinula ratu kredita dva dana pre dospeća. 

Ajde sto su ugovorili da se rata skida poslednjeg dana u mesecu, ali sad su mi skinuli 29.01. a na potvrdi pise kao datum prijema naloga 31.01.

Opusteno sam mogao da nemam dovoljno sredstava za naplatu kredita i da udjem u problem zbog toga. 

Link to comment
Ladno mi Inteza skinula ratu kredita dva dana pre dospeća. 
Ajde sto su ugovorili da se rata skida poslednjeg dana u mesecu, ali sad su mi skinuli 29.01. a na potvrdi pise kao datum prijema naloga 31.01.
Opusteno sam mogao da nemam dovoljno sredstava za naplatu kredita i da udjem u problem zbog toga. 
Meni je u Erste ugovoreno da rata dospeva 10. u meseca. Plata mi oblično leže 31. i oni uredno svaki put sutradan naplate.
Rekli su mi da se naplate ako ima kad ima a ako nema čekaju 10.

Sent from my HD1913 using Tapatalk


Link to comment
On 29.1.2022. at 21:50, Uskebasi said:

da udjem u problem zbog toga.

 

Meni u otp skidaju 2. u mesecu, imao ili ne dovoljno na računu, na aplikaciji pokazuje minus iako nemam dozvoljeni. Pitao nekoliko puta da li je problem ili će biti problem sa kreditnim biroom kažu c.

Link to comment

Prvo sam izpizdeo jer su ugovorili da rata dospeva poslednjeg dana u mesecu, umesto prvog, petog ili tako nekog logicnog. Insistirali su da tako mora, da je takva politika banke. A onda skinu pare dva dana pre dospeća i to dva dana pre nego sto mi leze plata.

Link to comment

Nije realno koliko ova Intesina aplikacija baguje, non stop neki problem.

Obavim neko plaćanje a ne obaveste. Više mi ne šalju sms-ove. U aplikaciju tek ponekad uspem da udjem. Zadnji put su pitali da ocenim koliko sam zadovoljan. Naravno, dao sam lošu ocenu i ni to nisam uspeo da sambitujem jer opet neki error. :lolol:

Link to comment
Imam neku štednju kod ovih, da li je razročiti i izvući pare na vreme?
 
Ima li neka banka koja je koliko toliko sigurna za štednju kod nas, Raif?
shaaaaredView.thumb.jpg.4f8be8fdf493dd5a2267c4aeff3eec0d.jpg
To je poslednja drzavna banka, protocni bojler za sva socijalna davanja i mesto za udomljavanje zasluznih...nece to nikad propasti, u krajnjoj instanci dokapitalizovace je drzava.
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...