Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

juče me Bella svojevoljno pratila do lokalca 1 km od moje kuća. sustigla me posle 200 metara mog hoda. ostala je pred kapijom dvorišta, muvala se levo - desno. ostao sam nekih dvadesetak minuta, krenuo nazad kući, nje nije bilo. zatekao sam je kući u dvorišu. žena reče da se pojavila desetak minuta ranije. preskače metar visoku ogradu k'o od šale.

 

jbg, skontala je gde joj je kuća.

 

polazak za grad da malecku vratim roditeljima.

  • +1 3
Link to comment

Kakva je jebada sa ovim psom oko hrane, udavicu ga. Samo bi da jede sveže, ono sad skuvano i jos ako moze iz istog tanjira. Dva dana je u stanju da ne jede nista...jurim ga da otvori usta. Kako je to moguce?!? Od prethodnih smo morali kamen na kantu da stavimo da ne bi otvarali

  • Haha 1
Link to comment
46 minutes ago, mustang said:

Kakva je jebada sa ovim psom oko hrane, udavicu ga. Samo bi da jede sveže, ono sad skuvano i jos ako moze iz istog tanjira. Dva dana je u stanju da ne jede nista...jurim ga da otvori usta. Kako je to moguce?!? Od prethodnih smo morali kamen na kantu da stavimo da ne bi otvarali

vama ljudima se ne može ugoditi

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, mustang said:

Dva dana je u stanju da ne jede nista

 

Imam sličan slučaj, normalno je to kod nekih pasa. Ne silite ništa.

Jedino to sa kuvanjem ne upražnjavam. Imaju periode kad su na granulama, a imaju i periode sa RAW ishranom.

RAW se pokazao najbolje u prelaznim periodima (proleće / jesen).

 

Link to comment
42 minutes ago, zmanic said:

 

Imam sličan slučaj, normalno je to kod nekih pasa. Ne silite ništa.

Jedino to sa kuvanjem ne upražnjavam. Imaju periode kad su na granulama, a imaju i periode sa RAW ishranom.

RAW se pokazao najbolje u prelaznim periodima (proleće / jesen).

 

 

Od zivog mesa ima proliv. 

A ja jedem zivo meso pa nemam. 

Pojede bukvalno 3 granule dnevno, pet razlicitih vrsta i marki imam. Ma ...:fur:

Link to comment

Jel može malo detaljnije objašnjenje za tu raw ishranu pasa?
Šta im se daje od nekuvanog mesa, i može li da izazove neke negativne efekte za probavu i zdravlje (pošto psi koje čuvam čitavog života su jeli kuvanu hranu)?

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Moja pametnica me je probudila nocas tako sto je svoju glavudzu potkopao pod moju i samo mi je digao kao pero. Odmah se probudih da mu se slucajno ne kaki medjutim prica mi, klepece vilicom, ja rekoh sta mi prica, sta se desava, kad ono tresemo se. Zemljotres. 

 

Ma rekoh mu, it's okay, spavaj, sve je u redu. i baci se sin sa onih 25 kila u spoon, vazduh mi izbi. I nastavimo da spavamo. Moj beauty sleep nista ispod 4.5-5 Rihtera ne sme da uznemiri. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...