Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Koje su vam neobicne reci/recenice  koje delite sa vasim slatkisem?  

 

Ja obozavam da mu kazem 'ajd na spavanje, u krevet' i da on ode da spava na nasem krevetu

 

 

I isto kad se mazimo a na ledjima je, kad mu kazem "gde je moja balerina", on momentalni ispravi zadnje noge kao balerina :lolol: i onda ga ceskam po njima

 

 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
34 minutes ago, Mos said:

Ruža je znala da kaki kad joj kažeš. Doslovno nam niko nije verovao dok je nije čuvao. Hajde Ružo kaki mila i ona nadje mesto da kaki. 
 

 

 

 

Pametnica :wub:

 

 

Da i moj kaki kad kazem 'idemo kuci' 

 

A kad mu se bas sere, hitno, dodje do mene, gura njuskom ili mi ispusta glasove "ajde, ajde, Ajder, ajdeeeee, ajde' ...tad kao iz katapulta izlecemo iz stana i iz zgrade. 

 

 

Inace je uzasno komplikovan da nadje mesto za istovarcic. Popizdim dok ga gledam kako se vrti po terenu. Mogli smo dva puta da stignemo do kuce dok se on potaman ne slozi sa travom 

Edited by mustang
Link to comment
On 16.8.2022. at 18:11, mustang said:

Koje su vam neobicne reci/recenice  koje delite sa vasim slatkisem?  

 

Ja obozavam da mu kazem 'ajd na spavanje, u krevet' i da on ode da spava na nasem krevetu

 

 

I isto kad se mazimo a na ledjima je, kad mu kazem "gde je moja balerina", on momentalni ispravi zadnje noge kao balerina :lolol: i onda ga ceskam po njima

 

 

 

kod nas je isto to ali na "raaaaaste beba, raaaste" :D 

onda se isteze za ceskanje.

  • Wub 1
Link to comment

image_2022-04-26_132324977.png.1fb43257f2d5a22e7d00b4a7a60df016.thumb.png.2aa540f0db598df5f2c70e506ddd0f17.png

 

 

Možda se neko seća ove fotografije iz aprila ove godine.

 

Ona više nije sa nama. Pre deset dana je zaspala zauvek. Dva dana pre trinaestog rođendana. Tumor.

 

Sada je ovde.

 

2064957772_rsz_20220822_152824Tea.jpg.daa6ff7f5acf21ead9e076f158d94b27.jpg

 

I dalje smo zajedno. Čuva nas i brine o nama.

  • Tužno 19
Link to comment

Belli se loše piše. Juče je prekopala ružičnjak, iskopala neke lukovice. morao sam da rekonstruišem leju, razvočem konopce i postavim barijere. predvečeje preskočila ogradu (1 m visoku), izašla sa placa i promuvala se kroz selo. noćas je razbucala sunđer iz sedala moje ljuljke. kada sam se popodne vratio na plac, bila je van placa.

 

namera je sledeća. biće sterilisana u lazarevcu do kraja nedelje, dobiće kućicu u šumi blizu moje kapije, hranićemo je kad smo tu. šta joj bog da.

Link to comment

da nije u teranju?

inace, psi koji su iskusili slobodu, pre ili kasnije vrate se tom zovu.

zato sam uvek bila rezervisana prema udomljavanju po sistemu "dosao nam pred vrata", "posao s nama do kuce".

mislim da ste nasli optimalno resenje. snaci ce se ona za ostalo.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

meni je moja Kiki razbucala par jastuka, kauc, papuce, carape, oglodala fotelju ali je prosla ta faza. 

sad je mirna oko toga. 

ovog leta tj pocetkom avgusta je kopala  rupe napolju i onda je prestala i to.

sterilisao sam je jos oko nove godine.

 

Link to comment

Dajte Beloj šansu posle sterilisanja.
Moje mlađe kuče (pokupljena sa ulice kad je imala malo manje od 2 godine) nije pravilo takav rusvaj, ali je bila dosta agresivna prema drugim psima. Posle sterilizacije je sve došlo u granice normale.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...