Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Japanac i Francuz (cek, jel Francuz ili Luksemburzanin ;) ?) su obojica - :wub: .
hvala :heart:nemoj mu stajati na muku - razvlastili su ga rodjenog FR drzavljanstva i dali mu Luxo pasos a da ga nisu ni pitali :lol:od tad se zezamo kako su ga se preci odrekli - znas kako je to :D
Link to comment
hvala :heart:nemoj mu stajati na muku - razvlastili su ga rodjenog FR drzavljanstva i dali mu Luxo pasos a da ga nisu ni pitali :lol:od tad se zezamo kako su ga se preci odrekli - znas kako je to :D
Jel to zarad bolje integracije ? :D
Link to comment
Jel to zarad bolje integracije ? :D
:lol:nego podseti me ti da nesto pitamok, pasosh je bilo lako promeniti, boli njega uvo (a veliko je uvo) gde zivi, ali me ovo zanima:da li je moguce da primecuje svoju rasu?u Luxu ima svega 4-5 baseta i tu je svaki put sreca i veselje kad se sretnemopa tako i pitanje: da li se psi istie rase prepoznaju i vise druze?
Link to comment

I Asko i vucjak i Idifix su :wub: & heart:.@ msmodesty-ako slucajno za par meseci budem u evropskim krajevima i ako se vidimo, moras da mi das da se slikam sa Idifixom.:)Obozavam basete.:)

Link to comment
I Asko i vucjak i Idifix su :wub: & heart:.@ msmodesty-ako slucajno za par meseci budem u evropskim krajevima i ako se vidimo, moras da mi das da se slikam sa Idifixom.:)Obozavam basete.:)
:thumbsup: avec plaisir :)Idifix ima kolekciju fotografija sa PPP clanovima :)
Link to comment
@ PitBull-ne znam ga, pa ne znam da li je poznavalac pasa, pa sam to napisao just to be on the safe side.:)
ovde su skoro svi on the safe side... za sad. elem, BGhost se zezao, i to je moj konačan odgovor. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...