Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

i dalje ne mogu da se oporavim sta sam procitao. pa oni su im znaci dali najlepsu zgradu u Beogradu, da se tu izivljavaju, da lazu...

puuu jebem ti...

 

 

1506880_612873628790216_630970913_n.jpg

 

  Počelo je!

Rekonstrukcijski radovi na jednom od najlepših beogradskih zdanja, zgradi Geozavoda (Beogradska zadruga).

Link to comment

tja, šta da se više trtimo i bunimo...

kupiće svakog i svi će se keze kako je sve super, svejedno dal su botovi ili klasični grebatori, ionako smo oduvek bili prepuni i jednih i drugih :(

 

dsc06706.jpg

dsc06707.jpg

Link to comment

Meni normalan racun. A u junu mi stiglo da smo potrosili jebenih 77 kubika. Isao, zalio se, djaba. U decembru mi doslo da nas u stanu zivi 11 (ima nas troje). Zalio se, ispravili.

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Link to comment

Na uplatnici infostana za zajedničku struju u mojoj zgradi:

 

januar   -  92,50 dinara

februar - 591,30 dinara

 

i dogrevanje tople vode skočilo skoro duplo, ukupan račun infostana veći za ~1000 din.

 

 

pričao sa komšijom šta nam je činiti kad savatamo v.d. kućnog saveta, predlog pao: jedna žalba za celu zgradu

Link to comment

opasno ćete ih nasekirati žalbom.

 

samo 2 opcije imaju smisla:

 

1) ne plaćati ništa

2) plaćati šta god napišu na računu

 

sve ostalo je žalosno gubljenje vremena.

Link to comment

50396035053205bda7dacb359312898_big.jpg

 

Beograd -- Plato ispred zgrade "B" starog Generalštaba je raščišćen, a u narednom periodu bi trebalo raščistiti prostor u objektu "A", koji podrazumeva uklanjanje zgrade.
Kako je rekao ministar odbrane u ostavci Nebojša Rodić, na tom mestu bi potom mogao da se izgradi novi objekat.

 

Link to comment

čujem stigle vam neke promene u vidu malo sočnijih računa za vodu od infostana  :fantom:

Meni za 1100 rsd veći februarski račun za infostan od januarskog. Šlogirala sam se juče kad sam videla.

Link to comment

 

 

Meh, očekivano, i Şuki i Vuqi su sistematski & intenzivno krmčili keš i sredstva Ministarstva za burazerske ciljeve tokom celokupnog stolovanja, ovaj drugi intenzivnije zbog ograničenog manevarskog prostora though. Ništa čudno doduše, "projekat izvedenog stanja" (prvo dižeš/rušiš/modifikuješ/trampiš, pa tek onda tražiš dozvole) u paketu sa last minute tuning svih planova tako da prvobitni smisao potpuno pada u vodu su dominantni politički modus operandi sa građevinom odbrane još od kasnih osamdesetih. Sve to je lately postalo znatno agresivnije i mnogo ga je teže opravdati u smislu svrishodnosti i koristi po građane, Grad ili Republiku, ali poenta je ista, rasteraj™ i zagrabi™ pa vladaj.

Link to comment

te dve zgrade ocigledno smetaju™ iz raznih razloga, generalstab jna razrusen tokom nato bombardovanja.

arhitektonska struka neka drzi uramljene fotografije, vreme je za "trump plazu".

Link to comment

50396035053205bda7dacb359312898_big.jpg

ja cudim. kad je promenjen status zgrade? nisam ispratio pricu o zastiti.

i neka je ruse, sta ce nama bilo kakav modernizam koj kurac.

Link to comment

kad je promenjen status zgrade? nisam ispratio pricu o zastiti.

i neka je ruse, sta ce nama bilo kakav modernizam koj kurac.

 

jos je prosle godine velja ilic nesto trtljao o statusu zgrada, mislim da su ih vec tada izbacili kao zasticene.

a kako ministar odbrane najavljuje nove objekte na tom mestu, ocigledno postoje i zainteresovani.

 

edit: ili odrade postepeno, u najavi se pominje rusenje jedne a rasciscavanje druge zgrade.

Edited by Takeshi
Link to comment

kad je promenjen status zgrade?

 

Opcija A je da nije promenjen, nego će ga promeniti pod izgovorom da je morala da se ruši jer bi inače sama pala pošto su pomerili ulaz ili tako nešto. Opcija B je da je promenjen dok su svi gledali u nešto drugo, Teslu, izbore, Belgrade Waterfront... (Da ne kažem baš Beogradski vodeni front, daleko bilo priobalje.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...