Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

a je moguce da se ode kod matichara i promeni mesto rodjenja? ovono plati taksa i takoto? :unsure:

 

mislim, znam da je promena pola znato ozbiljniji zahvat, a moze ^_^

Link to comment

Stigao sam na vreme i dočekao proleće. Ma kako bilo neočekivano, nije me iznenadilo. Proleće traje tri meseca i jedno je od četiri godišnja doba. Proleće je u aprilu, a bogami i u maju. Proleće se završava u drugoj trećini juna. Proleće počinje pri kraju meseca marta. U proleće biljke se bude i budu lepe i ljudi se zaljubljuju. Kad počne proleće, psihopati i sociopati počinju se ljutiti. Kad su ljuti vole da prebijaju ljude, da ih kinje, maltretiraju,i na kraju iskasape. Psihopate i sociopate  vole proleće jer im vraća pravu prirodu. Na prelazu izmedju zime i proleća umiru stari ljudi. Debeli prave planove kako da smršaju, jer se vole šetati po plažama kad prodje proleće, a dodje leto. S prolećem dan je duži i u baštama sede neki čudni ljudi. Proleće je vreme gledanja i ogovaranja. Ljudi su sve više zli i imam moralnu obavezu da ih kaznim. Nekom razlupam glavu, nekom polomim noge, nekog silujem, nekom otmem pare, nekom polupam kola, nekog ubijem, a u nekog se zaljubim. Divno je proleće. Visibaba je najlepši cvet jer najavljuje proleće. Ravnoteže radi prvo obesim dedu i ne zakopam ga pored babe.
Jer ja sam dobar čovek koji voli proleće u Beogradu i mrzim narodnjake i šabane.

Link to comment

Razmišljao sam da li da se upuštam, ali kao razumni ljudi na forumu, pa ću ipak da pitam: zašto toliko zgražavanje na ovaj video? Čemu pozivi za zabranu?

Link to comment

jeeeeeeeeeeeee ima ovog na ppp

vidjam najave i preporuke po tw i fb,  popreko i uzduzno me zasipa transferzala neprijatnosti gledajuci ovaj trejler 

zipa yoma, teska isprazna nametljiva folirantkinja

 

 

sanja lukjancenko za siromasne 

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...