Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

mozda se i oduzeti kupus spaljuje komisijski u termoelektrani u obrenovcu.

 

 

Garant se komisijski pravi sarma u Obrenovcu... Još da pohapse par mesara i zaplene koju kilo suvih rebaraca i eto ti komisije...

Link to comment

24 sata: Prve četiri zgrade „Beograda na vodi”

 

...

- Kreću radovi na sanaciji i adaptaciji dela zgrade koja bi služila kao komunikacijski centar i bila otvorena za javnost. U saradnji sa Zavodom za zaštitu spomenika kulture koristi se već urađeni projekat jer treba voditi računa da se ne naruši osnovni izgled - kaže Rupar.

On dodaje da se neće sanirati cela zgrada, koja s podzemnim etažama ima 8.000 kvadrata, već samo deo zgrade iz kojeg bi se koordinirao projekat “Beograd na vodi”, a ta rekonstrukcija košta dva miliona evra.

- Da radimo celu zgradu to bi koštalo sedam miliona evra. Spolja će zgrada zablistati kada se očisti fasada, unutra će se voditi sastanci, dok će građani u velikoj sali moći da vide projekat u razmeri 1:5 - dodao je Rupar.

...

 

'Ajd' što se frljaju ciframa 3(+8) mlrd €, pa 200 000 radnih mesta, nego to zahvatilo i modelovanje,
ako je opisani toranj visok 180m, u razmeri 1:5 je visok 36m →  'de će ga smestiti?!?

Možda se neko zeznuo (uključujući i autora teksta), pa zaboravio nulu posle cifre 5, što bi model u razmeri 1:50 svelo na 3.6m i valjda može nekako da se uglavi od poda do tavanice u velikoj sali zgrade koju su ranijih nedelja merkali, a koju bi samo delimično doterali.

mada, od tipova iz te ekipe koji sa lakoćom izgovaraju: avioni, milioni, kamioni možda navedena razmera i nije greška  :unsure:

Edited by J-♣
Link to comment

u svakom slučaju je potvrđeno da je poenta 'rekonstrukcije' da se u tu zgradu uvali ekipa budućeg tzv. javnog preduzeća 'Beograd na vodi' kao i prilepljenih subjekata...

 

ovaj Rupar priča i dalje o 2 miliona, a overlord 'bivši-PPV' u čuvenoj emisiji reče 11 miliona... pravosudna akademija je donji sprat, pa je za očekivati da će se ova banda useli gore, a sav će prostor dobiti sigurno 'fraj' jer pripada min. pravde pa im se može...

 

najtužnije u svemu je što se ova partijska pljačka svih nas (bg na vodi i sve uz to što ide) dešava i kotrlja, a da baš nikakve stručne reakcije nema - verovatno svi sad sede u svojim toplim foteljama i čekaju da ih pozovu pa da se utale u kombinacijama...

Link to comment

pride nas dva sludjena ludaka, sa pogledima koji lutaju i sijaju, dok oni cupkaju pred kamerema, optuzishe da nismo normalni ako ne podrzimo njihovo nastojanje da se izgradi ne zna se koliko velika kula, u kojoj ce biti NESHTO. gospodin mali je mrtav ladan rekao da ce unutra biti neshto, hotel ili neshto.

 

lelemajko.

Link to comment

stigao mi poziv od sudije za prekrsaje, jer mi je auto bio parkiran na zelenoj povrsini.Komunalna policija podnela prijavu ima i slika auta koji je u avgustu bio parkiran. Problem je sto mi je auto bio parkiran ispred zgrade na Novom Beogradu sa jos 20 drugih, na povrsini koja je sve samo nije zelena, na kojoj je u svakom trenutku ima parkiranih 20 automobila i na kojoj je parkiran skoro svaki drugi dan jer nema nigde drugde mesta. Na Novom Beogradu po blokovima u svakom trenutku mogu da slikaju hiljade i hiljade takvih automobil, koji nikome ne smetaju i koji nemaju fizicki gde drugde da se parkirajuima neko nekih iskustava sa ovim?

 

 

Imao istu stvar, slikali dva desna tocka koja su bila sasvim blago podignuta na ivicnjak, mikroskopski dirala zeleno-odranu povrsinu (ko me jebe kad hocu da napravim komotniji prolaz za druge automobile, dok nas interni parking istovremeno jasu iz obliznjih firmi). Priznao, platio par somica.Pojavi se, i ako ne zelis da platis samo reci da nisi ti parkirao. Nema sanse da te osude.

 

Bio danas na sudjenju, pa ce nekome mozda koristiti.

Sudija me oslobodio, jer sam rekao da u tom periodu nisam bio u Beogradu i da ne znam ko je vozio tada auto (moguce zena,brat,otac,drug...ko zna to je bilo pre 6 meseci). Kaze da su nemocni u tom slucaju jer moraju da imaju dokaz da sam ja bio za volanom (sliku, da me zatekne na licu mesta).

 

Yoda :ziga:  hvala puno, mislio sam da to nema sanse da upali.

 

znaci da i ove nove kazne ne treba placati, nego ih osporiti i traziti da se ide kod sudije. kod njega reci da nisi ti vozio i mogu da te poljube u dupe

 

kaze sudija da ce po novom morati da traze ljudima broj tekuceg racuna, zbog provere primanja. I onda kaze zapisnicaru, ali ne znam kako cemo to da radimo, jer po zakonu nemamo pravo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...