Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

e pa meni se po liku i ucinilo da je sanja lukjancenko pa sam mislila da sam utripovala ime

 

a nisam ni ynala da je sanja diyajnerka otkad je otisla u manekensku penziju

Link to comment

 više volim što je bg seljana  :fantom:

 

 

+1, bolje dobra pljeska nego ocvala omladinka odlepljena od realnosti.

 

Meni kao provincijalcu je ovo pokrivanje ociju i kuknjava za sveCkijim zivotom bilo fascinantno jos na faksu (do tada se nisam sretao sa ovom sortom, u srednjoj niskoj na primer nije bilo takvih likova ni medju dodjosima ni medju nislijama). Ne ide mi u glavu kako inteligentan covek ne kapira da svetsko mora da dodje iz lokalnog, da mora da ima neku bazu sa koje ce da eksplodira u kosmos i oboji ga u milion bljestavih boja. 

 

edit: cak je i Marina to ukapirala i eksploatisala hehe

Edited by CowBoy
Link to comment

Kakva odvratnost!

 

novosadizacija beograda :isuse:

 

sad podrzavam film

 

@assuck

 

znam

Edited by kojot
Link to comment

Strašno. Za ovo je BS BS pojam umetničkog izražavanja lokalpatriotskog ponosa.

 

Nego, kad smo kod grafita, može li neko da mi rastumači ono "Kao ceo beograd, 13x toliko" na nadvožnjaku kod Autokomande?

 

I mene to zanima. Tuda često prolaze navijačke kolone, pa je možda kakav hermetični spidaški ego trip, što bi zapravo bilo gotivno.

Link to comment

nisam ni znao da je ovoliki zapusteni akva park na novom beogradu!?

kako niko nije nastavio gradnju, deluje kao sigurna zarada?

 

Edited by Takeshi
Link to comment

to biva kad dozvoliš svakome da počne da zida šta hoće, bez ikakve garancije da neće za sobom ostaviti ruglo ako mu propadne kombina sa vrhuškom ili ako shvati da u stvari nema para za to.

meni ne ide u glavu da se smatra sasvim normalnim da neko sme da ostavi ovakvo đubre i užas za sobom i da ne ide u zatvor.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

10155421_559288340835171_1778903350_n.pnne bi bilo lose da pocnete malo i vi da drkate bahatu nekulturnu stoku da pocisti djubre za sobom, djubre ove vrste. bozi npr nije poruceno da se vrati bilo gde, vec samo da pocisti govna za sobom i svojima.

 

1897832_559284850835520_123578641_n.jpg

1962651_559285247502147_508656116_n.jpg603105_559252160838789_1426805678_n.png

1660362_559249927505679_1420716328_n.jpg

Edited by Aće
Link to comment

Good for you!

Evo ti jedno nista i cvrsto ga drzi!

 

nemoj da si nekulturan. odbijam tvoj predlog, neka neko drugi drzi tvoje nista.

Link to comment

Znala je Molerova da bude i gora, recimo početkom devedesetih, kad je ekipa počinjala da pristiže na Vračar, sad bar pešaci mogu da hodaju trotoarom. Mada Vračar polako postaje najveća seljana u gradu, ubrzano sustiže Dorćol.

 

Nego:

 

Isekao "lisice" Parking servisa

 

Beograd -- Vozač automobila bosanskih registarskih tablica uhapšen je jer je u centru Beograda s točkova svog vozila brusilicom isekao lisice koje je stavio Parking servis
Link to comment

Znala je Molerova da bude i gora, recimo početkom devedesetih, kad je ekipa počinjala da pristiže na Vračar, sad bar pešaci mogu da hodaju trotoarom. Mada Vračar polako postaje najveća seljana u gradu, ubrzano sustiže Dorćol.

 

+1

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Znala je Molerova da bude i gora, recimo početkom devedesetih, kad je ekipa počinjala da pristiže na Vračar, sad bar pešaci mogu da hodaju trotoarom. Mada Vračar polako postaje najveća seljana u gradu, ubrzano sustiže Dorćol.

 

Nego:

 

Isekao "lisice" Parking servisa

A sta je bilo sa onom pricom da ih je neko dobio na sudu jer nemaju pravo da onemogucavaju pomeranje vozila, pogotovu ako nije ugrozen saobracaj?

Link to comment

danas sam išao u gradsku čistoću po zelene kese. u povratku, pored groblja reših da obiđem jevrejsko. izađe čovek, ponudi se da mi bude vodič. ja, mgarac od 64, nikad nisam ušao unutra. ostao sam što sa čovekom, što sam jedno sat vremena. isplati se otići, obići, razgledati.

 

nešto o čemu nisam imao pojma je apsolventski rad bogdana bogdanovića, spomenik žrtvama holokausta. i, da je njegova urna tu, uz spomenik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...