Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ima fora u Japanu da ne mozes da kupis kola ako nemas obezbedjeno parking mesto.
Ovo nije Japan. Singer te je pitao vrlo prosto pitanje koje se odnosi na realan problem.
Link to comment
Ovo nije Japan. Singer te je pitao vrlo prosto pitanje koje se odnosi na realan problem.
zabranjeno je parkirati na zelenim površinama, pored hidranta, zabranjeno je parkirati tako da se ne može hodati trotoarom. uopšte me ne zanima tužna sudbina vozača koji pazare auto znajući da nemaju gde da ga parkiraju. ako budu pokazali zdrav razum u sprovodjenju odluke, neće dirati grupu koju je Singer pomenuo. idiote koji zauzmu ceo trotoar treba da lupaju po njonji sve dok ne shvate da život u zajednici podrazumeva poštovanje elementarnih pravila pristojnosti. ako te nisu u kući naučili redu, naučićeš se na sudu i to je to što imam da kažem na tu temu, pošto bih ja tu stoku kažnjavao gužvanjem automobila u presi, a ne kaznama od 5.000 dinara.
Link to comment
Pojavi se, i ako ne zelis da platis samo reci da nisi ti parkirao. Nema sanse da te osude.
da kazem da je zena? pa ce nju da pozovu?potpuno podrzavam da se kaznjava. Ali ovaj moj slucaj je poprilicno bizaran, u zabacenom bloku na prostoru koji je ogradjen, gde pesaci ne prolaze, na podlozi koja je pola zemlja pola sljunak. Bojim se da ce ove kazne da se kace na takvim mestima, a ne po trotoarima i na ulici gde bahati konji ostavljaju svoja vozila
Link to comment

Nadam se da nisi u pravu...mada, verovatnije mi je da neće kažnjavati skoro uopšte do sredine marta, sada ide slatko vreme kampanjice.

Link to comment
pozar2_ocp_w300_h500.JPG
a zgradi Dunav osiguranja u Makedonskoj ulici u Beogradu danas je, nešto posle 16 časova izbio požar, a na licu mesta se nalaze šest vatrogasnih vozila kao i jedno vozilo hitne pomoći. Vidi se kako dim kulja sa dva prozora na trećem spratu zgrade. Makedonska ulica je zatvorena za saobraćaj.
Link to comment
Daboviću, niko ovde nema problem sa kažnjavanjem onih koji nepropisno parkiraju. Ono što te ja pitam, imajući u vidu masovne pljačke građana zloupotrebom upravo ovakvih ovlašćenja od strane komunalnih garnitura, šta je to što njih sprečava da čovek iz tvoje priče jednostavno deli narandžaste papire pod okriljem tmine i levo i desno, gde god i kome god, bez obzira da li je nepravilno parkiran ili nije? Kako ja kao oštećeni u takvoj situaciji - a praksa nam pokazuje da će takvih situacija biti mnoštvo - da dokažem da mi je dripac odrapio kaznu van svakih propisa (i da slikam kako sam pravilno parkiran, uvek mogu da kažu da sam preparkirao auto pa slikao na parking mestu)? I još moram da idem kod njih u njihovo sedište da to plaćam?To je vrhunski bezobrazluk i pljačka u najavi, a svakoga ko to podržava smatram narodnim neprijateljem. Problem vozila koja se parkiraju na trotoarima se može rešiti bez toga, bez ikakvih problema ili uvođenjem "olakšavanja procedura" za 40,000 komunalnih policajaca koja će im davati diskretna prava da dele kazne i levo i desno. Nagradno pitanje za tebe, kada sutra Goran Vesić bude rukovodio tim sistemom komunalne policije i SNSu i njemu zatreba kinta, da li misliš da će se ti protivustavni policajci pridržavati slova zakona i propisa, kada su uostalom protivustavno i oformljeni, ili će jednostavno ići na to da ispune kvotu? Edited by Filipenko
Link to comment
Daboviću, niko ovde nema problem sa kažnjavanjem onih koji nepropisno parkiraju. Ono što te ja pitam, imajući u vidu masovne pljačke građana zloupotrebom upravo ovakvih ovlašćenja od strane komunalnih garnitura, šta je to što njih sprečava da čovek iz tvoje priče jednostavno deli narandžaste papire pod okriljem tmine i levo i desno, gde god i kome god, bez obzira da li je nepravilno parkiran ili nije? Kako ja kao oštećeni u takvoj situaciji - a praksa nam pokazuje da će takvih situacija biti mnoštvo - da dokažem da mi je dripac odrapio kaznu van svakih propisa (i da slikam kako sam pravilno parkiran, uvek mogu da kažu da sam preparkirao auto pa slikao na parking mestu)? I još moram da idem kod njih u njihovo sedište da to plaćam?To je vrhunski bezobrazluk i pljačka u najavi, a svakoga ko to podržava smatram narodnim neprijateljem. Problem vozila koja se parkiraju na trotoarima se može rešiti bez toga, bez ikakvih problema ili uvođenjem "olakšavanja procedura" za 40,000 komunalnih policajaca koja će im davati diskretna prava da dele kazne i levo i desno. Nagradno pitanje za tebe, kada sutra Goran Vesić bude rukovodio tim sistemom komunalne policije i SNSu i njemu zatreba kinta, da li misliš da će se ti protivustavni policajci pridržavati slova zakona i propisa, kada su uostalom protivustavno i oformljeni?
nije ti palo na pamet da će fotkati vozila, znači ista procedura kao za pauka? postoji procedura za proveru prekršaja koji se evidentira fotografijom. ako to izostane, naravno da je u pitanju lopovluk.
Link to comment
da kazem da je zena? pa ce nju da pozovu?potpuno podrzavam da se kaznjava. Ali ovaj moj slucaj je poprilicno bizaran, u zabacenom bloku na prostoru koji je ogradjen, gde pesaci ne prolaze, na podlozi koja je pola zemlja pola sljunak. Bojim se da ce ove kazne da se kace na takvim mestima, a ne po trotoarima i na ulici gde bahati konji ostavljaju svoja vozila
Ne, jednostavno kazes da ne znas ko je, nisi siguran. Ali ti svakako nisi, ko je, nemas pojma, mnogo je vremena proslo. Sudija ne moze da te osudi, jer nema dokaz da si ti ucinio prekrsaj. Pricale mi neke sudije.Naravno da je slucaj bizaran, ima ih tusta&tma po Nbgd, komunalnim indijancima je jasna kao dan svaka od tih bizarnih situacija, ali on je dobio nalog da ispuni normu i onda fotka parcijalno, tako da ti se dokaze krivica.Ovo naravno nema veze sa mandrilima koji se izivljavaju namerno losim parkiranjem i na pesacima i na drugim vozacima.
Link to comment

Privremeni Mali organ dao intervju.

“Prokop” će, dakle, biti nova Železnička stanica, a umesto Buvljaka dobićemo glavnu autobusku stanicu?- Upravo tako. “Prokop” će biti glavna Železnička stanica koja će se završiti uz pomoć kuvajtskog kredita. Taj posao biće gotov za 15 meseci. Treba da se izmesti i autobuska stanica iz Savskog amfiteatra, a lokacija za nju je mesto gde se danas nalazi Buvljak, koji ćemo iseliti. Ona će biti završena do kraja 2015. godine. Ideja je da vozovi i autobusi više ne prolaze kroz centar grada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...