Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

stigao mi poziv od sudije za prekrsaje, jer mi je auto bio parkiran na zelenoj povrsini.Komunalna policija podnela prijavu ima i slika auta koji je u avgustu bio parkiran. Problem je sto mi je auto bio parkiran ispred zgrade na Novom Beogradu sa jos 20 drugih, na povrsini koja je sve samo nije zelena, na kojoj je u svakom trenutku ima parkiranih 20 automobila i na kojoj je parkiran skoro svaki drugi dan jer nema nigde drugde mesta. Na Novom Beogradu po blokovima u svakom trenutku mogu da slikaju hiljade i hiljade takvih automobil, koji nikome ne smetaju i koji nemaju fizicki gde drugde da se parkirajuima neko nekih iskustava sa ovim?

Link to comment
stigao mi poziv od sudije za prekrsaje, jer mi je auto bio parkiran na zelenoj povrsini.Komunalna policija podnela prijavu ima i slika auta koji je u avgustu bio parkiran. Problem je sto mi je auto bio parkiran ispred zgrade na Novom Beogradu sa jos 20 drugih, na povrsini koja je sve samo nije zelena, na kojoj je u svakom trenutku ima parkiranih 20 automobila i na kojoj je parkiran skoro svaki drugi dan jer nema nigde drugde mesta. Na Novom Beogradu po blokovima u svakom trenutku mogu da slikaju hiljade i hiljade takvih automobil, koji nikome ne smetaju i koji nemaju fizicki gde drugde da se parkirajuima neko nekih iskustava sa ovim?
ne osim da to rade periodichno, po blokovima i oko opshtine, kad im treba para. taj nash extremno strog zakon koji se primenjuje kvartalno. secam se samo jednom, oko solitera oko opshtine, al to je bilo davno, tad nisu slikavali, nego archili resurse da nose sa lica mesta paukom, da je momak korumpirao da ne nose, ili pregovarao da ne nose, jer se zatekao.jebiga, slikaj lokaciju svakog dana, sa parkiranom gomilom i ponesi sasobom k sudiji, pa pokazi. a male su ti shanse, oni ne reaguju na logiku kad im prifali kinte.
Link to comment
stigao mi poziv od sudije za prekrsaje, jer mi je auto bio parkiran na zelenoj povrsini.Komunalna policija podnela prijavu ima i slika auta koji je u avgustu bio parkiran. Problem je sto mi je auto bio parkiran ispred zgrade na Novom Beogradu sa jos 20 drugih, na povrsini koja je sve samo nije zelena, na kojoj je u svakom trenutku ima parkiranih 20 automobila i na kojoj je parkiran skoro svaki drugi dan jer nema nigde drugde mesta. Na Novom Beogradu po blokovima u svakom trenutku mogu da slikaju hiljade i hiljade takvih automobil, koji nikome ne smetaju i koji nemaju fizicki gde drugde da se parkiraju
Ako ti je uteha verovatno je i ostatak dobio slican pozdrav. A sa druge strane konstatacija da je u pitanju
povrsina koja je sve samo nije zelena
mozda ima veze sa cinjenicom da na istoj
u svakom trenutku ima parkiranih 20 automobila
zadnjih X godina :fantom:
Link to comment

slikacu i standardna socijalna prica mala plata,zena,deca, mozda se sazale :).Komunalni pandur Zarko Radenkovic :rant: je 28.08.2013. podneo zahtev za pokretanje prekrsajnog postupka, a ja dobijam poziv za ispitivanje za 21.02.2014. Njima treba 6 mesesci za tu akciju? a na pozivu ne postoji vreme nego samo mesto gde da se javim. znaci mogu da se pojavima kada god hocu 21 februara :isuse:Ekipa iz okolnih zgradaje pre par godina na taj prostor nabacala sljunak, da ne bude blato. Tako i da se posadi trava sa svakodnevnim zalivanjem, povrsina ne bi postala zelena

Link to comment

Veliki pozdrav za Đitlera, a malo manji za Malog i Čovaru. Bitno je da se ograniči vreme prodaje piva, a divljaci neka rade nonstop.http://www.youtube.com/watch?v=XFS0xJEU5zk

- Nikad nije bilo gore. Pošto već godinama postoji ovaj problem, a pretpostavljam da mnogima nije jasno ko tu i kako radi odlučio sam da objavim ovaj snimak na kojem se vidi 20 najbahatijih od ukupno 80 divljih taksista na aerodormu - kaže Zlatan Zlatković, direktor i vlasnik "Beogardskog taksija" i dodaje da mu je u noći između nedelje i ponedeljka neko izbušio sve četiri gume na automobilu ispred kuće što ga je dodatno podstaklo da objavi ovaj klip.
Edited by Lezilebovich
Link to comment
stigao mi poziv od sudije za prekrsaje, jer mi je auto bio parkiran na zelenoj povrsini.Komunalna policija podnela prijavu ima i slika auta koji je u avgustu bio parkiran. Problem je sto mi je auto bio parkiran ispred zgrade na Novom Beogradu sa jos 20 drugih, na povrsini koja je sve samo nije zelena, na kojoj je u svakom trenutku ima parkiranih 20 automobila i na kojoj je parkiran skoro svaki drugi dan jer nema nigde drugde mesta. Na Novom Beogradu po blokovima u svakom trenutku mogu da slikaju hiljade i hiljade takvih automobil, koji nikome ne smetaju i koji nemaju fizicki gde drugde da se parkirajuima neko nekih iskustava sa ovim?
imam jedno.sudija će kod ispitivanja da te pita i kolika ti je plata, gde radiš, šta imaš od familije. nema šanse da prođeš bez kazne. čim si došao kod njega/nje. ako se smiluje na tvoju situaciju, kazniće te minimalo.onaj tip iz bečkereka (valjda) je slagao da zarađuje 39000. slaži i ti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...