Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Sjajno. Nakon pljačke računima za struju, treba da se pripremimo za "čestitke" po automobilima. U 5 evra da će koverte dobijati podjednako i propisno i nepropisno parkirani.
Sjajno. Nakon pljačke računima za struju, treba da se pripremimo za "čestitke" po automobilima. U 5 evra da će koverte dobijati podjednako i propisno i nepropisno parkirani.
Mala bara puno krokodila (komunalnih zbirova).
Link to comment
slikacu i standardna socijalna prica mala plata,zena,deca, mozda se sazale :).Komunalni pandur Zarko Radenkovic :rant: je 28.08.2013. podneo zahtev za pokretanje prekrsajnog postupka, a ja dobijam poziv za ispitivanje za 21.02.2014. Njima treba 6 mesesci za tu akciju? a na pozivu ne postoji vreme nego samo mesto gde da se javim. znaci mogu da se pojavima kada god hocu 21 februara :isuse:Ekipa iz okolnih zgradaje pre par godina na taj prostor nabacala sljunak, da ne bude blato. Tako i da se posadi trava sa svakodnevnim zalivanjem, povrsina ne bi postala zelena
Imao istu stvar, slikali dva desna tocka koja su bila sasvim blago podignuta na ivicnjak, mikroskopski dirala zeleno-odranu povrsinu (ko me jebe kad hocu da napravim komotniji prolaz za druge automobile, dok nas interni parking istovremeno jasu iz obliznjih firmi). Priznao, platio par somica.Pojavi se, i ako ne zelis da platis samo reci da nisi ti parkirao. Nema sanse da te osude. Edited by Yoda
Link to comment

Iako znam da je ovo Srbija tj. Beograd i da sve može da ispadne sranje i da se zloupotrebi, potajno se radujem što će najzad uvesti te čestitke za nepropisno parkirane, jer stvarno je prevršilo svaku meru kako su ljudi bahati. Guraju kola gde stignu, jebo dečija kolica, invalide i ostali polu svet da li može da prođe, naročito u centru, mada i ono u ulici gladi i po delovima NBG je katastrofa. Godinama se pitam zašto ne uvedu prosto kaznu za brisač za svakog ko je nepropisno parkiran, nego mora da se čeka pauk... I nisam uspeo da dokonam odgovor, osim onog banalnog - lenjost i glupost, ili eventualno neke teorije tipa "neće da se zameraju narodu, jer ne mogu zapravo da reše problem parkiranja nekim novim parking mestima". Ne znam da li je ovo odluka privremenog polnog organa ili je ranije odlučeno, ali drago mi je.

Link to comment

Ono što je najlepše u ovoj vesti je neodoljiva lakoća njenog sprovodjenja. Čovek ide i stavlja narandžaste papire, i to je to. Naravno da će biti izuzetih, naravno da neće na Veljin džip kačiti kazne. Ali, običnog bahatog sveta ionako ima mnogo više.Ponoviću da ne razumem kome može smetati ovakva odluka osim onima koji parkiraju tako da moraš da zakoračiš na prometnu ulici da bi nastavio put.Izražavam duboku zahvalnost gradakom rukovodstvu, uz gotovo potpunu veru da ću vrlo brzo poželeti da nisam napisao ovaj post - ali, eto, nada umire poslednja, nada da ću moći da se jednog dana prošetam do Maksija bez psovanja.

Link to comment

Dobro, a sta cemo sa prostorima oko stambenih zgrada gde su stanari prinudjeni nedostatkom adekvatnog parking prostora da izvode bravure i parkiraju tamo gde ne bi trebalo nit' je predvidjeno? Ja se licno plasim da ce ova odluka napasti tu grupu i da je dovoljno da, npr., jedan takav zakacivac kazni prodje kroz bilo koji blok na Novom Beogradu i da prebaci normu.Obezbedi pa sankcionisi, stari princip.

Link to comment

Aha, gori zgrada u kojoj je Dunav osiguranje.Izgleda da su ilil kuvali kafu u kuvalu pa izbio kratak spoj ili pušili u kancelariji, pa ostavili pikavce u korpi za đubre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...