Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jelte, molim lepo, kakvo vam je centralno grejanje preko dana? Mislim na period os 11 do 16 časova. Kako sam sada kod kuće ( moja nedelja da ne budem na poslu) primetim juče da mi je odjednom hladno. Pipnem radijator, on jedva mlak. Nije baš neka toplota napolju, pa da kao uštede. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

Izgradnjom mreže u Nemanjinoj ulici i na Dorćolu omogućiće se uvođenje novih ili preusmeravanje postojećih linija na budući terminus u Dunavskoj. Takođe, Dobračina ulica više neće biti jedina veza depoa i trolejbuske mreže kojim voze redovne linije. Tako će trolejbuski koji završe vožnju na Slaviji moći da stignu do depoa Nemanjinom, Kneza Miloša, Takovskom, Cvijićevom, Venizelosovom i Žorža Klemansoa.

telegraf.rs/vesti/beograd/3265149-kako-ce-izgledati-trolejbuska-mreza-u-beogradu-gradi-se-u-nemanjinoj-teku-radovi-na-dorcolu

Link to comment

Inače, Nemanjina i Kneza Miloša su odlično prohodne ulice, nikada nisu opterećene, čak ni u špicu i genijalan je potez šibnuti još  neki vid saobraćaja, mislim pre svega na Nemanjinu. Kroz Kneza Miloša več idu trole.

:frust:

 

Sada sam stvarno uverena da Vesara nasumice baca strelice po karti Beograda i gde se zabode, odluči da tu počne gradnja nečeg potpuno bizarnog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...