Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

pre dosta godina110 kV kablom povezani su toplana na NBG i trafo stanica u hilandarskoj. tada su spojeve radili, čini mi se, holanđani. u gepratovoj postoji ormar sa nečim vezanim za to. pre neki dan je tu bio postavljen šator. povezuju postojeće i novo. novi kabl je išao kroz gavrila principa  pa dalje ka BNV.

Link to comment

1 semafor je napravio kolaps u pola Novog Beograda ( oml brigade I jurija gagarina). Zar se genijalci nisu mogli setiti da stave 2 pandura koji bi to koliko-toliko regulisali 

Link to comment
21 minutes ago, Lezilebovich said:

1 semafor je napravio kolaps u pola Novog Beograda ( oml brigade I jurija gagarina). Zar se genijalci nisu mogli setiti da stave 2 pandura koji bi to koliko-toliko regulisali 

 

izgleda da ih zabole da kisnu i da se mrznu :mellow:

Link to comment

Da li se odluka o nemogucnosti zaustavljanja zbog dostave robe odnosi na sve ulice, na one kroz koje prolazi GSP, na one sa zutom trakom? Sta sa zaustavljanjem na trotoaru? 

 

Iako mi taj problem kao putniku cesto ide na zivce, poslovno ga razumem. Svakako ga je trebalo nekako urediti i kontrolisati, ali ovo je suludo. Nije krkljanac u gradu zbog dostavnih vozila, nego zato sto su ga ovi idioti unistili uzduz i popreko. 

 

N1 ima dobar clanak sa raznim situacijama koje verovatno nisu uzeli u obzir. Sta sa selidbama, npr.? Da li ce i Posta/City Express/DHL nocu dostavljati pakete? Kako se to uklapa u famozni kucni mir? Pritom su ogranicili dostavu do 7 ujutro, sto moze da znaci da ce mnogi kamion da napravi jutarnju guzvu od 6 do 7 i spic pre spica.

Edited by Malvo
Link to comment

a što je zabrana kesa nešto loše? ja mrzim ljudski rod kada dune košava i krenem da ih skupljam po bloku

svuda u svetu izbacuju plastiku. nedavno sam preko primetio da se voda opet služi iz staklenih boca. sve kese su papirne.

dodatno dolazi single use plastic ban (SUPB) koji će da skrati gomile plastike koje vidimo u upotrebi danas

 

44123036_303.jpg

Edited by MortimerBrewster
Link to comment

нама су кесе супер феноменалне а заштиту природне средине сматрамо модом коју терају покондирени хипстери. ко се не слаже са нама нека иде преко.

Edited by slepa živana
Link to comment

ajebemliga ako ih ne porazbijamo po shumama i gorama, mogu da obrnu josh neki krug. mada je moguce skup proces, ne znam...

 

interesantno kako se to kod nas ne prima ni na decu, tj primaju ekoloshka pitanja na bash retku decu. hudini svakog dana dodje sa prichom ko je shta bacio gde ili i razbio i bacio i rekao jedigovna bash me briga...

Edited by gospa buba
Link to comment
1 hour ago, Delija67 said:

Staklene flase su ekoloske u picku materinu

bolje su od plastike

 

ide otprilike da je idealno reciklirani aluminijum, staklo, pa tek onda plastika kao idealan kontejner za tekućine

 


There are several reasons why glass is viewed as more sustainable than plastic. For starters, it’s far more durable and can last for many more years, making it a good choice for those looking for a reusable container for their liquids. It can also be quickly and easily cleaned and sterilised in boiling water, enhancing its reusable properties.

Furthermore, glass does not contain any of the potentially harmful chemicals which some plastic bottles do. Many single-use plastic bottles still contain bisphenol A (BPA), which is believed to be responsible for disruption of natural hormones in the body. Finally, glass lends itself well to recycling, further boosting its environmental credentials.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...