Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

8 minutes ago, Venom said:


Sud to u Srbiji ne resava (naveo si sam mnogo primera). Onda je jedino logicno ocekivati da taksisti na sred Beograda izvrse sepuku kad dodje do samospoznaje da su govna, da ih svi mrze i da kao takvi nemaju nikakva prava na protest.

Odlična ideja. Nažalost, neke stvari su suviše dobre da bi se mogle desiti.

 

A sad ozbiljno - mislim da je pomenuto bar 15 puta, ali nema veze, može još jednom: niko taksistima ne brani da protestuju, da štrajkuju, da se bune, da izađu pred Vladu, da obustave rad i sve ostalo što se podrazumeva pod štrajkom u iole normalnim okolnostima. Ono na šta nemaju prava je da mene i hiljade drugih građana (koji nemamo nikakve veze sa njihovim sukobom sa drugim državno protežiranim udruženjem) onemogućavaju da radimo. 

Njima smeta što zbog CarGo manje zarađuju? Super, meni smeta što zbog haosa koji danima proizvode ja manje zarađujem. Da se sad udružimo ja, Harperova supruga i na hiljade ostalih kojima "protest" taksista direktno izbija novac iz džepa i da postavimo barikade na ulicama i blokiramo grad dok nam se taj novac ne vrati, sve mislim kako bi ova ili bilo koja vlast bila benevolentna prema našim, je li, sasvim razumljivim, zahtevima. Toliko o pravu na protest. 

Link to comment
33 minutes ago, Jumanji said:

Gde li se sutra sabajle ovaj sinji kukavac da kmeci i upire prstom na Djilasa sto mu pokvario "dobrotvornu" promociju i taman eto dobre zgode da ga pomene jedno 5mil.puta...emoji848.png

Ko će da čeka do ujutru, jes' šašava (StudioB):

Quote

Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao je da će prihod od prodaje knjiga tokom promocije, biti uplaćen na račun devetogodišnjeg Filipa Ivanovića, kome su za nastavak lečenja potrebna značajna sredstva.

Međutim, Marko Bastać je sa svojim pristalicama došao da spreči promociju. Umesto da pomognu bolesnom dečaku, oni su u znak protesta palili knjige.

 

Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kažu da je knjigu pisao ivan radovanović( ex muž olivere zekić, bebin pajtos...)

 

 

Zli jezici bi rekli da se Radovanović potpisuje i kao Olivera Zekić na neka otvorena pisma koja se mogu pročitati na sajtu REM-a.

Voli čovek da piše idiotluke i sebi i drugima.

 

Link to comment
11 minutes ago, Halvard said:

Odlična ideja. Nažalost, neke stvari su suviše dobre da bi se mogle desiti.

 

A sad ozbiljno - mislim da je pomenuto bar 15 puta, ali nema veze, može još jednom: niko taksistima ne brani da protestuju, da štrajkuju, da se bune, da izađu pred Vladu, da obustave rad i sve ostalo što se podrazumeva pod štrajkom u iole normalnim okolnostima. Ono na šta nemaju prava je da mene i hiljade drugih građana (koji nemamo nikakve veze sa njihovim sukobom sa drugim državno protežiranim udruženjem) onemogućavaju da radimo. 

 

Kako ce da izadju pred Vladu, a da ne ometaju saobracaj? Ja sam se pre pola godine spontano prikljucio protestu "mame su zakon" jer su prosli pored mene. Onda smo isli od glavne poste do vlade i tu stali i nas recimo 200 smo ometali saobracaj. Uopste, ko god je stao ispred vlade u poslednjih 20 godina je ometao saobracaj i svi su ih pljuvali kako im zagorcavaju zivot.

Link to comment

Jedno je protestvovati ispred vlade u Nemanjinoj, a drugo blokirati saobraćajnice (Savska, Kneza Miloša, Slavija...). I što moraju na protest automobilima? Neka dođu i odu gradskim prevozom sa ostalima.

Link to comment
7 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Zli jezici bi rekli da se Radovanović potpisuje i kao Olivera Zekić na neka otvorena pisma koja se mogu pročitati na sajtu REM-a.

Voli čovek da piše idiotluke i sebi i drugima.

 

a sa bujketom je pisao knjigu i o 05.10.

:isuse:

Link to comment
21 minutes ago, Halvard said:

Odlična ideja. Nažalost, neke stvari su suviše dobre da bi se mogle desiti.

 

A sad ozbiljno - mislim da je pomenuto bar 15 puta, ali nema veze, može još jednom: niko taksistima ne brani da protestuju, da štrajkuju, da se bune, da izađu pred Vladu, da obustave rad i sve ostalo što se podrazumeva pod štrajkom u iole normalnim okolnostima. Ono na šta nemaju prava je da mene i hiljade drugih građana (koji nemamo nikakve veze sa njihovim sukobom sa drugim državno protežiranim udruženjem) onemogućavaju da radimo. 

Njima smeta što zbog CarGo manje zarađuju? Super, meni smeta što zbog haosa koji danima proizvode ja manje zarađujem. Da se sad udružimo ja, Harperova supruga i na hiljade ostalih kojima "protest" taksista direktno izbija novac iz džepa i da postavimo barikade na ulicama i blokiramo grad dok nam se taj novac ne vrati, sve mislim kako bi ova ili bilo koja vlast bila benevolentna prema našim, je li, sasvim razumljivim, zahtevima. Toliko o pravu na protest. 

Kada bi to uradili, suprodstavili se teroru, postali bi gradjani.  Ali za to treba i kurazi kao i osecanje stida.   Dok se to ne dogodi, ostajemo raja koju svako moze da maltretira zarad svojih problema kojima nismo uzrok, ili da nas kao goveda voda grupa umisljenih i blaziranih opziciono-intelektualnih morona da bazamo ulicama i izvodimo glupe performanse (lepljenje nalepnica, farbanje vrata RTSu, isl.) u njihovoj reziji.

Link to comment
6 minutes ago, Ras said:

Jedno je protestvovati ispred vlade u Nemanjinoj, a drugo blokirati saobraćajnice (Savska, Kneza Miloša, Slavija...). I što moraju na protest automobilima? Neka dođu i odu gradskim prevozom sa ostalima.

 

Bila je i neka škola mišljenja da je u redu da, na primer, JSO protestvuje u uniformama blokirajući auto put. Sve pozivajući se na zakone i legalizam.

Link to comment
3 minutes ago, Sammael said:

 

Bila je i neka škola mišljenja da je u redu da, na primer, JSO protestvuje u uniformama blokirajući auto put. Sve pozivajući se na zakone i legalizam.

 

Bas to mi se mota po glavi ovih dana, dok ovi mafijaski karteli blokiraju grad

Link to comment
 Ko će da čeka do ujutru, jes' šašava (StudioB):   

 

[emoji28][emoji28] kakvo potcenjivanje sa moje strane, ali pazi to je samo u hodu, ujutru natenance, kako bi inace pomenuo u ... pretpostavljam ..veceras kratkom prilogu nekoliko desetina puta Djikija.  Ali eto zalomio mu se ipak Bastac, sara malo. 

 

 

Ako pise ko sto prica, kukuuu, jadno ce biti to "dobrocinstvo".  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...