Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

12 hours ago, vememah said:

Vlast je u nokdaunu zbog protesta taksista.

 

U odnosu na druge taksiste po Srbiji vrlo očigledno su povlašćeni, da ne ulazimo u priču o tome da je prosečan beogradski taksi smrdljivi svinjac u odnosu na one iz praktično svih drugih gradova.

 

 

Uzice - Sevojno 6km taksi 200 din.

Link to comment
8 hours ago, nesha taxista said:

Znači i tako je skuplja skoro 50%, a ja sam upoređivao iste stvari. Dakle dođem 1. put u BG, pojma nemam gde još mogu da kupim kartu, rekoše mi samo koji broj autobusa da uzmem i lepo kod vozača platim 150 dinara. Isto u Novom Sadu za 65, s tim što u drugom slučaju za te pare mogu da se vozim od kraja Petrovaradina do Detelinare što je skoro 10 km. Ne znam da li je tolika kilometraža pokrivena u BG sa najjeftinijom kartom. 

Hoću li dakle dobiti objašnjenje zbog čega je autobuski prevoz, dakle najmasovnija kategorija mnogo skuplji u Beogradu? 

 

Neso za 89 dinara u Beogradu se vozis sat ipo i mozes da menjas prevoza koliko hoces.U tom vremenskom periodu.

Edited by Блок_64
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kako tačno mislite da g taksisti i opozicija mogu uzdrmati?

 

Car go  ako je info tacan,premijerkin brat,valjda Zorana i Mitrovic pink mladji.

Link to comment
9 minutes ago, Braća Strugacki said:

6km za 200din se isplati ako drugi vozi, a ti naplatiš

 

Sto se ne isplati uglavnom ne vozi covek jednog putnika nekada dvoje ili troje sto mu uvecava provit za puta 2 ili puta tri.

Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

od svih skupina u beogradu, a ima ih milion, najomiljeniji su mi bastacevi svedoci. 

 

 

 

 

Nisam u toku, znači da je Vesić zaista napisao knjigu s kojom smo se sprdali pre par dana?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...