Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Počele su prve čarke sa građanima, ortak mi javio da je par likova koji su izigravali "redare" prepoznao sa stadiona i siguran je da nisu taksisti...
Pa lepo ste ovo smislili taksisti, sad će da se kusa čorba koja se zabrkala!

Ajde sad lepo na kanabe kod voljenog predsednika da vam objasni sve, kako ćete i šta ćete...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Carke su bile od prvog dana, prisustvovao sam jednoj na raskrsnici kod Skupstine. Bice ih sve vise jer sve vise ljudi gubi zivce a to je idealno da se ubace likovi po zadatku i naprave picvajz namerno. Ja tacno ne znam sta su ti taksisti umislili o sebi pa 'ladno izazivaju kolaps u gradu svakog dana, maltretiraju i pljackaju na hiljade ljudi i apsolutno ih zabole za to kakvu stetu prave drugima.

Edited by harper
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

na mostaru celavaca kolko hocesh, svi hoce da se biju. a nisu nashi. tj ne idu s posla kuci.

 

znachi ne razumem. dan za danom, haos za koji postoji dozvola. ko josh moze to sebi da izdejstvuje? i ekipa hoce da se bije. da budem i naivna, ko su ti ljudi i zashto su tu?

 

ne razumem, koga zele da biju? sa kim su celavci?

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Počele su prve čarke sa građanima, ortak mi javio da je par likova koji su izigravali "redare" prepoznao sa stadiona i siguran je da nisu taksisti...
Pa lepo ste ovo smislili taksisti, sad će da se kusa čorba koja se zabrkala!

 

 

Pa još pre nekoliko dana (kada je neko za trenutak blokirao kolonu takstista u Takovskoj), bilo je reči da su viđene vođe navijača kako "obezbeđuju" kolinu građana što štrajkuju  taksista.
 

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

ne razumem, koga zele da biju? sa kim su celavci?

kolega poshao kuci od sajma ka nbgd preko gazele, kolima, nisu mu dali da se popopne na most, malo se raspravljao, poiskakali celavci iz raznih vozila i poshli da biju. sreca pa je velik chovek, pa im se nije dalo zapochinjati. shteta shto je samo nauchnik rmpalija, vratio se na posao. jebemte srbijo lichnih interesa.

 

kad bude paravojska i parapolicija na ulicama, i kad random ne budemo vishe mogli gde hocemo i kad hocemo, mozemo da se setimo sugradjana koji su se samo borili za svoja prava :s_w:

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

kolega poshao kuci od sajma ka nbgd preko gazele, kolima, nisu mu dali da se popopne na most, malo se raspravljao, poiskakali celavci iz raznih vozila i poshli da biju. sreca pa je velik chovek, pa im se nije dalo zapochinjati. shteta shto je samo nauchnik rmpalija, vratio se na posao. jebemte srbijo lichnih interesa.

 

kad bude paravojska i parapolicija na ulicama, i kad random ne budemo vishe mogli gde hocemo i kad hocemo, mozemo da se setimo sugradjana koji su se samo borili za svoja prava :s_w:

 

zivote :isuse: 

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

shteta shto je samo nauchnik rmpalija, vratio se na posao. jebemte srbijo lichnih interesa.

 

 

Gospa Bubo, ako do sada nisam napisao 117 puta koristim  priliku da to ispravim, u konkurenciji svih forumasa najbolje obozavam vas nacin pisanja. Ovo je takva jebena minijatura po nekoliko osnova, smejem se od trenutka kad sam je procitao.

Link to comment
12 minutes ago, renne said:

Meni samo nije jasno kakvu korist u ovome vidi pičkousti, nekako mi ne ide u glavu šta ovim postiže

 

Verovatno se čeka da građani bukvalno polude i da dođe do tačke pucanja, pa da se štrajk magično prekine kad on lupi šakom o sto i tako ponovo ispadne spasilac. 

 

Materijalnu štetu koju mi je ovo ludilo nanelo još nisam počeo da prebrojavam, a nakon današnjeg maltretiranja koje je zaista prevazišlo sve granice mogu samo svim taksistima i onima koji se tako osećaju da poželim da crknu. 

Link to comment
12 minutes ago, renne said:

Meni samo nije jasno kakvu korist u ovome vidi pičkousti, nekako mi ne ide u glavu šta ovim postiže

 

pa kad nama ovde nije jasno o čemu se radi, zamisli bunilo u glavi običnog Mileta

 

kao što je u vojsci bilo da vojska ne sme da sedi besposlena nego mora nešto da radi, makar čupkala travu između kocki kaldrme; valjda je vođa do sad naučio da je najbolje da se narod vazda nervira oko nečega, eto neka na primer filozofira ko je bolji CarGo ili taksi

Link to comment
9 minutes ago, Halvard said:

 

Verovatno se čeka da građani bukvalno polude i da dođe do tačke pucanja, pa da se štrajk magično prekine kad on lupi šakom o sto i tako ponovo ispadne spasilac. 

 

Materijalnu štetu koju mi je ovo ludilo nanelo još nisam počeo da prebrojavam, a nakon današnjeg maltretiranja koje je zaista prevazišlo sve granice mogu samo svim taksistima i onima koji se tako osećaju da poželim da crknu. 

ja sam već počeo da brojim

pocrkali dabogda

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...