Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Just now, Frank Pembleton said:

Znači ono nije fake?
 

pa dovoljno je glupo :lolol:

 

koji bi drugi kriterij bio?

 

 

edip@harper. hvala kolega, staramo se da narodu ne bude dosadno :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment
47 minutes ago, renne said:

Meni samo nije jasno kakvu korist u ovome vidi pičkousti, nekako mi ne ide u glavu šta ovim postiže

Nije ovo nikakav njegov plan, biće sve više stvari koje su zamutili njegovi magarci što niti će oni znati da počiste, niti će on moći da prikrije.

 

Povratak doma beše avantura. Slika koja se pruža sa Autokomande u 17:00 je odista impresivna.

Edited by Zabalujev
Link to comment
2 minutes ago, Zabalujev said:

 

 

Povratak doma beše avantura. Slika koja se pruža sa Autokomande u 17:00 je odista impresivna.

Ja sam danas kod Slavije držao neki kurs... Molba svih je bila da kako umemo i znamo završimo do pola 2, da ne bi imali avanturu...

 

U 10 do 2 sam utekao, još ništa nije bilo blokirano... 

 

Ove nedelje više u BG nema šanse...

Link to comment
52 minutes ago, renne said:

Meni samo nije jasno kakvu korist u ovome vidi pičkousti, nekako mi ne ide u glavu šta ovim postiže

To je zato sto mislite da je on svemoguc i da sve planira unapred radi sopstvene koristi.  Jednostavno nasao se u situaciji koju ne ume da resi.  S jedne strane smeta mu haos na ulicama grada i to u vreme kada se u gradu dogadjaju znacajni politicki dogadjaji.  S druge strane, prpa mu je da izda befel da gradskoj i/ili republickoj vladi da spreci dalje terorisanje od strane taksista plaseci se da se to ne pretvori u revolt protiv vlasti.  Ovako, on kao kroti teksiste i gradjane koji se gledaju preko nisana.  Meni je najcudnije sto glupa opozicija i priglupi gradjani ne iskoriste pruzenu priliku da ozbiljno uzdrmaju Vucica i njegovu vladu kada su im se namestili (uz pomoc taksista) na volej umesto, sto se mesecima blesave i glupiraju u besmislenim performansama Jeda od pet miliona.  Ali svaka se glupost placa,

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Meni je najcudnije sto glupa opozicija i priglupi gradjani ne iskoriste pruzenu priliku da ozbiljno uzdrmaju Vucica i njegovu vladu kada su im se namestili (uz pomoc taksista) na volej umesto, sto se mesecima blesave i glupiraju u besmislenim performansama Jeda od pet miliona.  Ali svaka se glupost placa,

kako tačno mislite da g taksisti i opozicija mogu uzdrmati?

Link to comment

dakle, uz rizik da se ponavljam, prvi drugima izdaju svakodnevno dozvolu za uzdrmavanje, onda drugi prve svakodnevno uzdrmavaju. eto tako. kao uzdrmavaju se kao uzajamno :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment

Ovo je pa-ka-oooo!

Nisam u zivotu ovoliko bila besna, niti psovala, ni posle Zvezde koja mi dzigericu jela-jede, ni ostalih milih i srcu dragih kad me dokusure.

Veciti zamenik ocekujem da capi samo od mojih kletvi, djubre jedno ogavno ono Pingvinovsko, sa sve onim drekavcem!

 

I sve to da se ne bi pricalo o pravim problemima i jos da bi se za to vreme poslozile i preslozile kocke na Trgu!

Stoka!

Aloo narode, pa dokle bre?!?!

 

 

 

 

Link to comment
dakle, uz rizik da se ponavljam, prvi drugima izdaju svakodnevno dozvolu za uzdrmavanje, onda drugi prve svakodnevno uzdrmavaju. eto tako. kao uzdrmavaju se kao uzajamno :dry:
Pa to... Ovi su na stalnij vezi sa vlašću... Realno široke narodne mase ne vide ovde krivicu bilo joga sa vlasti i to je to...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kako tačno mislite da g taksisti i opozicija mogu uzdrmati?

Tako sto samo-organizujete proteste (jer imate najgluplju politicku opoziciju na svetu da tako nesto organizuje) zbog terora taksista i nesposobnosti vlasti da taj teror spreci.  Niste protiv strajka, nego protiv terora.  A taksisti vas terorisu da bi iznudili koncesije od vlasti.  I izbegnite glumce, pevace, tv-spikere, akademike i slican intelektualni polusvet da vodi proteste, Nego kao Valensa u Gdanjsku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...