Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ne mozes ti srbina zajebati...

 

dakle, jebes to sto par hiljada ljudi svakodevno na par sati blokira grad, te se skuplja i svoje zahteve iznosi ispred vlade srbije, "jasno" je da se radi o iskljucivo igrokazu mozgova poput 1 vesic gorana i slicnih, sve ne bi li skrenuli fokus javnosti sa kocki koje svi zajedno vrtimo na trgu republike mesecima unazad

 

a taksisti, kao sto su nekad siptari i ustase radile na taster za nacionalne interese, svi do jednog rade ovo sto rade samo na mig zorane mihajlovic ili bese ane brnabic ispustio sam nit te price

jel pricao neko nekad sa nekim taksistom? dakle i ovaj nesa taksista kad se javi i pise o problemima taksista sve izmislja i zapravo botuje za sns?

 

jedno je slagati se sa njihovim  zahtevima, po deseti put, uopste ne pisem o tome, pisem o prostoj cinjenici da imamo svakodnevno hiljade nezadovoljnih gradjana ispred vlade srbije koji efikasno blokiraju grad

 

@frenk

ne znam, ako ti ovo sto je jose napisao nije dovoljno kako dodatno da pojasnim

levijatan su naci govna, sa kojima pristojan covek nema posla

to sto se oni deklarativno zalazu za prava zivotinja je potpuno irelevantno

taksisti su sta god ti, ja ili neko treci mislio o njima grupa gradjana koja obavlja zakonom  legalno propisanu aktivnost

 

Link to comment
3 hours ago, Leia said:

 

Ako iza CarGo stvarno stoji sns ekipa u bilo kom obliku, jedini razlog zasto pustaju taksiste da se izivljavaju je sto tako navlace odijum svojih musterija koje ce se rezignirane okrenuti CarGou. Ne kapiram kako to i taksistima ne padne na pamet, a da glupi su

+ meleon

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ne mozes ti srbina zajebati...

 

dakle, jebes to sto par hiljada ljudi svakodevno na par sati blokira grad, te se skuplja i svoje zahteve iznosi ispred vlade srbije, "jasno" je da se radi o iskljucivo igrokazu mozgova poput 1 vesic gorana i slicnih, sve ne bi li skrenuli fokus javnosti sa kocki koje svi zajedno vrtimo na trgu republike mesecima unazad

 

a taksisti, kao sto su nekad siptari i ustase radile na taster za nacionalne interese, svi do jednog rade ovo sto rade samo na mig zorane mihajlovic ili bese ane brnabic ispustio sam nit te price

jel pricao neko nekad sa nekim taksistom? dakle i ovaj nesa taksista kad se javi i pise o problemima taksista sve izmislja i zapravo botuje za sns?

 

jedno je slagati se sa njihovim  zahtevima, po deseti put, uopste ne pisem o tome, pisem o prostoj cinjenici da imamo svakodnevno hiljade nezadovoljnih gradjana ispred vlade srbije koji efikasno blokiraju grad

 

@frenk

ne znam, ako ti ovo sto je jose napisao nije dovoljno kako dodatno da pojasnim

levijatan su naci govna, sa kojima pristojan covek nema posla

to sto se oni deklarativno zalazu za prava zivotinja je potpuno irelevantno

taksisti su sta god ti, ja ili neko treci mislio o njima grupa gradjana koja obavlja zakonom  legalno propisanu aktivnost

 

To su vrlo povlašćeni građani koji štite svoju monopolsku poziciju i nikada se neće boriti protiv vlasti koja im tu poziciju održava. 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ne mozes ti srbina zajebati...

 

dakle, jebes to sto par hiljada ljudi svakodevno na par sati blokira grad, te se skuplja i svoje zahteve iznosi ispred vlade srbije, "jasno" je da se radi o iskljucivo igrokazu mozgova poput 1 vesic gorana i slicnih, sve ne bi li skrenuli fokus javnosti sa kocki koje svi zajedno vrtimo na trgu republike mesecima unazad

 

a taksisti, kao sto su nekad siptari i ustase radile na taster za nacionalne interese, svi do jednog rade ovo sto rade samo na mig zorane mihajlovic ili bese ane brnabic ispustio sam nit te price

jel pricao neko nekad sa nekim taksistom? dakle i ovaj nesa taksista kad se javi i pise o problemima taksista sve izmislja i zapravo botuje za sns?

 

jedno je slagati se sa njihovim  zahtevima, po deseti put, uopste ne pisem o tome, pisem o prostoj cinjenici da imamo svakodnevno hiljade nezadovoljnih gradjana ispred vlade srbije koji efikasno blokiraju grad

 

@frenk

ne znam, ako ti ovo sto je jose napisao nije dovoljno kako dodatno da pojasnim

levijatan su naci govna, sa kojima pristojan covek nema posla

to sto se oni deklarativno zalazu za prava zivotinja je potpuno irelevantno

taksisti su sta god ti, ja ili neko treci mislio o njima grupa gradjana koja obavlja zakonom  legalno propisanu aktivnost

 

 

Samo sto - nije tako. Igraju se taksisti malo povlacenja konopca sa vlascu, tj. dve struje ove vlasti se izmedju sebe biju a sve preko ledja ostalih 99 posto gradjana. Kad je dolazio sultan odmah su se pomerili da ne smetaju, ne bi li domaci sultan mogao da pokazuje svoj grad. Da sutra izadje domaci sultan i kaze da ne smeju vise da strajkuju istog momenta bi se pokupili i otisli kucama. Koja bre borba protiv vlasti? Jel iko od njih uopste otisao da cuci ceo dan ispred skupstine ili vlade? Ne daj boze da ih blokira? Jok bre, nego blokiraju nama ostalima jebeni zivot kako bi se malo pisalo o njima. Pri tom cela njihova borba je protiv konkurencije koja bolje radi. 

 

Zapitaj se zasto nije bio ovoliki bes gradjana kada su npr protestovali opozicionari. Ti protesti su bili vremenski i prostorno prilagodjeni da dignu svest ljudi a ne da im onemoguce da idu na posao, u skolu ili bolnicu. Zelim taksi udruzenjima u bgu da izumru a ja vala u njih uci vise necu. Da li su CarGo isto mufjuzi? Mozda. Al za sad nam se bar ne useravaju u zivot, tako da u odnosu na taksiste - imaju moj glas. 

Link to comment
On 12.10.2019. at 18:51, zorglub said:

@nesha taxista: Kad već insistiraš na legalnosti, nisi prokomentarisao fiskalne račune? Ili su vam ih uveli, ne znam, nisam se vozio taksijem verovatno 7-8 godina?

Nisam komentarisao zati što ih nema za nas kao ni za advokate koji zarađuju mnogo više. Inače ja pre svega insistiram na ravnopravnosti uslova, a to znači da i oni imaju oznake i obaveze kao i svi drugi taksisti.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Sorry, ali do sada ti je sva priča bila o legalnosti i nepoštovanju zakona.

Takođe, lepo je videti kako se objašnjava manjak fiskalizacije u vašem preduzeću - to ne postoji, nema. Ili ćete opet u blokade, jel' tako?

 

Isti uslovi? A gde su isti uslovi za vas?

Link to comment
19 hours ago, J-♣ said:

ne

 

samo pamćenje radio emisije peščanik gde je to izrečeno

mislim da je gost bio Miloš Vasić

Dobro, znači i to je samo njegova priča, ako je uopšte on u pitanju pošto kažeš da nisi siguran. Uostalom, šta uopšte u Srbiji znači da neko nije osuđivan? Često samo to da nije imao dobre veze. Ni gazda Car - go nije bio u zatvoru.

Sem toga, za sitne kazne se to briše posle 5 godina. 

Link to comment
19 minutes ago, zorglub said:

Sorry, ali do sada ti je sva priča bila o legalnosti i nepoštovanju zakona.

Takođe, lepo je videti kako se objašnjava manjak fiskalizacije u vašem preduzeću - to ne postoji, nema. Ili ćete opet u blokade, jel' tako?

 

Isti uslovi? A gde su isti uslovi za vas?

U preduzećima fiskalizacija postoji, samo kod preduzetnika ne, pošto je prihod daleko manji od onog milionskog limita. 

Suština je u tome da udruženje građana ne može legalno da se bavi prevozom za pare. Da to tako može svi bi to radili, ne samo u prevozu. 

Link to comment
21 minutes ago, nesha taxista said:

Dobro, znači i to je samo njegova priča, ako je uopšte on u pitanju pošto kažeš da nisi siguran. Uostalom, šta uopšte u Srbiji znači da neko nije osuđivan? Često samo to da nije imao dobre veze. Ni gazda Car - go nije bio u zatvoru.

Sem toga, za sitne kazne se to briše posle 5 godina. 

Ala si se sad izlupetao, svaka ti cast.

 

 

Link to comment

Kad bi advokati imali fiskalne kase, građani bi propištali majčino mleko i poređenje taksista i njihovih vožnji od 500-1000 dinara sa npr. žalbama u prekršajnom postupku kojih ima bezbroj, a koje koštaju 45k dinara ili žalbama u vanparničnom koje su 60k dinara, a koje gotovo svi advokati ne naplaćuju u tom iznosu od klijenata, nego mnogo manjem, je van pameti.

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Reci lepo brate - jači smo od ovog qrca od države, iskrenije zvuči i ne vređa razum nas ostalih.

apsolutno

I reci, da li ćete biti na ulicama i kad konačno popune silikonom sve rupe na Trgu Republike?

Link to comment

 

10 hours ago, pbg12345 said:

ne mozes ti srbina zajebati...

 

jel pricao neko nekad sa nekim taksistom? dakle i ovaj nesa taksista kad se javi i pise o problemima taksista sve izmislja i zapravo botuje za sns?

 

jedno je slagati se sa njihovim  zahtevima, po deseti put, uopste ne pisem o tome, pisem o prostoj cinjenici da imamo svakodnevno hiljade nezadovoljnih gradjana ispred vlade srbije koji efikasno blokiraju grad

problem je u tome što ti je pogrešno polaziše. ovde se zapravo niko s tobom ne slaže u tome da se radi o par hiljada nezadovoljnih, hoće se reći da glume nezadovoljstvo.

osim toga to su bivši robijaši i kao što je opšte poznato, najbogatiji među nama, a posao im je lakši od državnog posla, bulja od posla takoreći...

meni se tvoja ideja dopada i mada je nadrealna. ja sam bila išla i na vučićev miting u aprilu. mislim da bi trebalo ići svuda gde su oni i ložiti ih.

 

9 hours ago, ragasto said:

To su vrlo povlašćeni građani koji štite svoju monopolsku poziciju i nikada se neće boriti protiv vlasti koja im tu poziciju održava. 

jašta. milioneri, truli kapitalisti. taksisti. opšte poznata stvar.

8 hours ago, Shan Jan said:

Jok bre, nego blokiraju nama ostalima jebeni zivot kako bi se malo pisalo o njima. Pri tom cela njihova borba je protiv konkurencije koja bolje radi. 

:lol:

o jebote bog

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...