Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ma ovdje će biti garant neki stalni "vašari" i "sajmovi" sa prodajnim kioscima ljudi koji su drugari sa predstavnicima vlasti. Guljenje turista i punjenje džepova jaranima. 

Link to comment
trg je nedorečen. 
kao auto bez guma.
kao usta bez prednjih zuba.
kao pomfrit bez kečapa.
iz struke.
E pa to...
Ne pretendujem da znam te finese ali odaje utisak "napola", "skoro pa..."



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 hours ago, Sammael said:

Eno, na Beobuildu svi hvale novi trg i govore kako su kritičari seljaci koji ne znaju šta je trg. 

 

Beobild je smetlište investitorskog urbanizma, današnji i po svemu sudeći budući Bg je idealni Beograd većinskih bbovaca 5-10 godina unazad.

2 hours ago, Kampokei said:

ja mislim da je Beograd prilicno zelen grad


mora da se šališ

Link to comment
12 minutes ago, miki.bg said:

mora da se šališ

Neki dan videh klip par jutjubera iz UK sa njihovim utiscima o Beogradu. Pored toga što je njih dvoje masno doručkovalo u Ambaru za 900 kinti (džabe, kažu), oduševljeni su time koliko BG ima zelenila. Možda smo preosetljivi (Đitler, Rambo koji leže na trotoar da spase platana i tome slično). BG se ionako remodeluje da ugosti putnike koje su Prag i Pešta odavno smorili, pa da vide šta ima južnije, dokle god ima belih ljudi.

 

A Beobilodvce sam pratio pre nekoliko godina zbog jednog projekta za koji sam bio zainteresovan - retko stecište pametnjakovića i jalove struke.

Edited by Zabalujev
Link to comment
9 hours ago, borris_ said:

Ovo je fotošop, tako bi trebao da izgleda za nekoliko kada narastu sva drveća.

 

I ovaj tri republike su dosta kritikovali jer je previše "mineralan" to jest premalo drveća i previše betona.

 

Parižani su ga usvojili jer je uvjek pun.

 

Ovo u Bg je :isuse:

 

imamo i mi fotošop

 

EDUd8TpVUAEZgiw?format=jpg

Link to comment

mora da se šališ
Nemam baš utisak da je "stecište investitorskog urbanizma" ima ih ali ima i dosta kritički nastrojenih ljudi...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Ma ovdje će biti garant neki stalni "vašari" i "sajmovi" sa prodajnim kioscima ljudi koji su drugari sa predstavnicima vlasti. Guljenje turista i punjenje džepova jaranima. 

 

Upravo to sam danas čuo od osobe koja je imala uvid u planove. Ovaj prazan prostor će se veoma brzo napuniti.

Link to comment
46 minutes ago, Anonymous said:

 

Upravo to sam danas čuo od osobe koja je imala uvid u planove. Ovaj prazan prostor će se veoma brzo napuniti.

najavljivali su neku fudbalsku zonu kad se budu igrale “velike” utakmice gde će raja moći da gleda prenos na video zidu

 

između ostalog

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...