Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

najbolje ovde, da upozorim beogradjane i one koji se tako osecaju :fantom:

danas me u molerovoj gadjalo flasom

x2

 

idem onde iz krunske  i vidim sa desne strane ona mreza, sta vec, zastitna za gradjevinske radove, valjda fasadu rade

obicno pogledam gore, pomerim se, ali tu neke mamike sa sitnom decom, dal je frizerski tu neki mozda, posto je ova jedna upravo farbala kosu, uglavnom vise sam pazio da se mimoidjem sa njima, tako da nisam na gore ni obracao paznju

i prodjem ja, kad posle par koraka cujem nesto lupilo, ocigledno palo odozgo i kao da mi se malo rasulo po desnom ramenu, tu "izneverujem" gledam gore, misleci da majstorima pada nekakav sut, picke materine, tu ce jedna od tih mamika kako se pre neki dan slicno desilo bas tu "na dete joj nesto palo" 

i nista, posle malo psovanja krenem dalje 

cini mi se da nisam ni dva koraka napravio, opet cujem udarac, ali ovaj put nekako drugaciji i skontam da dolazi od zida, e tu kad sam se okrenuo tek shvatim da je staklo od pivskih flasa i da to ustvari gadja neko sa druge (neparne) strane ulice (samo sto je ovaj put najpre pogodilo u zid na toj mojoj strani ulice, a ne direktno na asfakt)

gore na valjda trecem spratu otvoren jedan veliki rpozor, broj 25 valjda, kapiram, da je odatle

 

razmisljao na tren da zovem pandure, pa da se penjem, uvideo brzo suludost obadve misije i nastavio dalje

 

poa eto, cisto pazite ako prolazite tuda :D

 

da nisam sve ovo sanjao potvrdilo je parce stakla koje sam nasao kasnije u patici

Link to comment
32 minutes ago, gospa buba said:

vidi perushke posadili

 

predivno

 

sent from bubamoto

 

 

Peruske uzivo izgledaju jos bednije nego na slici. Znam da deluje nemoguce ali tako je.

Link to comment

Od jutros na RTS-u slikaju Trg Republike sa terase Narodnog pozorista.Smenjuju se gradski urbanista, upravnica pozorista, egzaltirana reporterka, dive se onoj praznini tastine. 

"Ovo je ptavj trg, jer ono pre nije bio pravi trg", rece gradski urbanista.

Majku vam svima hostaplersku, govna smrdljiva.

Edited by Arkadija
Link to comment

parkic vojvode vuka poprima zavrsni izgled. moram priznati da fino izgleda onako sa strane... videcemo kakvog ce kvaliteta biti ubaceni elementi...

 

primecujem da neki sahtovi po renoviranim ulicama toliko rdje pustaju posle kise da farbaju plocnik oko sebe.. ne znam dal je to normalan proces starenja sahte ili ovi fusare al izgleda ogavno.

Link to comment
3 hours ago, vememah said:

Šta znaju glupi Francuzi: pariski Trg republike.

 

 

 

3 hours ago, gospa buba said:

shta ce im toliko drvece.

 

 

Neproduktivno zelenilo, plod neefikasne francuske drzave, jer nisu protestanti i ne citaju Vebera

Link to comment

evo i blic napravio galeriju s 20ak fotki

 

mnogo mi to sve ruzno deluje

i kao celina  vizuelno i po funkcionalnosti. je l su one 'klupe za odmor' spram pozorista postavljene da onemoguce prolaz tom linjom? il je tako i bilo?>

i narocito ove kocke, kao neka  imitacija neceg starog, deluju bas 'jeftino', kicasto

u stvari te 'kocke rusticne' su deo kolovoza ispred pozorista, nesto kao lezeci policajac i zebra odjednom, mislila sam da su deo trga

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...