Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

neverovatno kakav je ovo sljam antitalentovan, priprost. sta napravise od trga ovo je strava. iza ovih ce raditi u tri smene da se isprave njihovo unistavanje grada. ovi su huni! mrze grad! mrze ljude!

Link to comment

ako se ponovo krene sa protestima, tu bi trebalo da se odrzavaju - bas TU da ih se (s)rusi s vlasti. to jedino cemu bi taj brisani prostor imalo smisla da posluzi.

 

e: pravopis

Edited by roksi
Link to comment
On 30.8.2019. at 10:08, vememah said:

Šta znaju glupi Francuzi: pariski Trg republike.

 

UigGUuX.jpg

Ovo je fotošop, tako bi trebao da izgleda za nekoliko kada narastu sva drveća.

 

I ovaj tri republike su dosta kritikovali jer je previše "mineralan" to jest premalo drveća i previše betona.

 

Parižani su ga usvojili jer je uvjek pun.

 

Ovo u Bg je :isuse:

Edited by borris_
Link to comment
Eno, na Beobuildu svi hvale novi trg i govore kako su kritičari seljaci koji ne znaju šta je trg. 
Na sajtu ili forumu?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

I Dragoljub Bakic hvali trg, ali verovatno ni on ne zna kako trg treba da izgleda..

 

Ако се за главни трг у граду пита само струка, онда нека га ограде и ставе знак "Само за струку", а ми остали ћемо тупо гледати ограду и размишљати о својим грешкама у избору животног позива. 

Link to comment

Ja nisam struka, i mislim da je ovo jako lose uradjeno. Pogotovo imajuci u vidu novac i utroseno vreme, i tesko je ne pomisliti da je u pitanju neka teska pljacka. Ali, (djavolji advokat alert) ja mislim da je Beograd prilicno zelen grad, a da je manjak lepih i reprezentativnih zgrada. Zato recimo ne znam sta ce drvece ispred Narodnog muzeja, jer ga zaklanja. Kao sto zaklanja i jako lepu zgradu Doma Sindikata, a ista stvar je i sa Muzejom Savremene Umetnosti - predivna zgrada se skoro izgubila u drvecu. Ukratko, na novom Trgu meni sklanjanje drveca nije problem. A ni one stare "bubreg" zardinjere mi nisu bile bogzna sta. Zapravo, stari Trg je bio prilicno ruzan i manje vise bilo kakva obnova bi ga ucinila boljim.

 

Ovo sivilo deluje kao poligon, i verovatno ce tu nista nece promeniti ni kada ljudi zauzmu trg. Bilo bi lepo poplocati ga svetlije, recimo belo ili bezh sa nekim patternom. Ne znam kakvi bi sadrzaji mogli da popune trg, tu se ne nadam nicem dobrom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...