Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

15 minutes ago, Milosh76 said:

A gde su goveda premestila milenijumski sat?

sat?

na tajnoj lokaciji čeka da ga preuzmu drugovi sakupljači sekundarnih sirovina :rolf:

 

@Arkadija glup u kontekstu poređenja lisabonskog i našeg trga. 

što se tiče lične promocije i koristoljublja bezobrazan i namazan skot.

Edited by beta kentauri
Link to comment

Mnogi opasno maše poentu oko trga, a to je svodjenje priče na to kako sad izgleda, koliko ima zelenila itd. Samo to čujem danas na sve strane, pa se onda nadju neki koji kažu kako ni pre nije izgledao bolje... Da, meni izgleda očajno, ali o tome bi se moglo diskutovati. Poenta je da ovo košta 10 miliona evra i da je radjeno godinu dana, što je jebeno neverovatno!

Edited by mraki
Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:

Maliciozni bednik!
 

 

 

 

 

Meni inače jedan od najmanje privlačnih trgova u Lisabonu...osim kada je neko događanje tu (tipa video bim za gledanje svetskog prvenstva) ili piči sunce pa te sprži, ili piči vetar pa te oduva...mnogo manje impresivno izgleda uživo nego na slici. Prazno, nema ničega...dođeš, vidiš, ufotkaš, ideš dalje posle 2-3 min. Nisam ni primetio da je neko omiljeno mesto okupljanja lokalaca (osim, kao što rekoh, kada je neki org. događaj), za razliku od drugih lisabonskih trgova poput Rosija, Reštauradoreša, Figueira, Luiš da Kamoeš (gde se ljudi nalaze pre izlaska u grad, kao kod nas na Trgu)...

 

Pritom, ovaj trg (Prasa do Komersio) NIJE centralni gradski trg kao Trg Republike...jeste u centru, ali nema istu funkciju uopšte...

Link to comment

Prosao sam vec par puta Trgom, i imam isti utisak kao i pre - meni tamo drvece ne fali previse. Verovatno ce biti druga prica kad se trg popuni nekim dizelaskim sadrzajima, ali - atmosfera je sada bolje nego pre. Cak sam sinoc video grupicu mladih ljudi, verovatno turista, koji sede na asfaltu i bleje, cega pre nije bilo. Lakse se kretati po Trgu, ne moras da kruzis oko zardinjera. Sve deluje i nekako vece - kad predjes ulicu kod Jugoexporta, Mihailo na konju se cini mnogo dalje nego pre. Plato ispred Pozorista je veci, a kolovoz uzi i u ravni sa ostatkom pesackim delom prostora, pa se i Pozoriste sada mnogo vise nego pre doima kao integralni deo Trga. Sve u svemu, uz sve nedostatke, bolje je nego pre, pa dajem slabu trojku.

 

Ono sto nastane umesto Staklenca ce dati konacnu notu Trgu. Tu su mogucnosti velike, tamo moze da nastane bilo sta, mozda i neki novi simbol grada. Ali, ajde da ga prvo sruse, a to ocito ne ide tako lako.

Link to comment
On 30.8.2019. at 23:43, extragluv said:

.6fedb529a369e6bf9549d737f5ea7bb8.jpg

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Idealno za napisati auto-lakom "Vučiću pederu", tako da se vidi iz svakog aviona koji sleće u Beograd.

Link to comment
Idealno za napisati auto-lakom "Vučiću pederu", tako da se vidi iz svakog aviona koji sleće u Beograd.
nechim shto sija po mraku. kao spomenik majke troter :D

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...