Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 31.8.2019. at 21:36, Zabalujev said:

Neki dan videh klip par jutjubera iz UK sa njihovim utiscima o Beogradu. Pored toga što je njih dvoje masno doručkovalo u Ambaru za 900 kinti (džabe, kažu), oduševljeni su time koliko BG ima zelenila. Možda smo preosetljivi (Đitler, Rambo koji leže na trotoar da spase platana i tome slično). BG se ionako remodeluje da ugosti putnike koje su Prag i Pešta odavno smorili, pa da vide šta ima južnije, dokle god ima belih ljudi.


Poslati im Jutjub™ od pre 50 godina. :Jova:

 

 

 

Link to comment

Alaj će tramvaji da lupaju automobile na ovom "uključenju", kuku...

 

Btw, da ponovim pitanje: jel' se samo meni više ne pojavljuju tvitovi sa slikama, nego ove text only varijante?

 

ydj6LNu.png

Link to comment

Ja sam u FF na telefonu uključio neke opcije za dodatnu bezbednost, manjak praćenja i sl. (ne sećam se više tačno) i mislim da od tada ne vidim lepo twitter na forumu. Na kompu mi to nije uključeno, pa se sve vidi ok

Link to comment
4 hours ago, Kampokei said:

Cak sam sinoc video grupicu mladih ljudi, verovatno turista, koji sede na asfaltu i bleje, cega pre nije bilo.

 

Bio je FB event "sedenje na betonu" u cilju ismejavanja rekonstrukcije trga.

 

image.png.bf7292eb5d39f1b26b868dd1bd6426bd.png

Link to comment

Niko nije došao putničkim autobusom na ono čudo iza Beograda na vodi, što menja dolazne perone koje su srušili? E pa, ja sam došla u subotu tu sa odmora. Pravo čudo je što do sada imamo samo jedan udarac kamiona na čoveka ( jutros , teško povređen čovek koji je izašao iz busa). Dakle, ono tamo je saobraćajni hazard za pešake 200%. Autobusi koji su istovarili putnike se ne zadržavaju ni trena, nego jure da uteknu odatle, kamioni sa gradilišta piče na sve strane, Ljudi, sa koferima, decom, idu, bez staze, bez puta, ka nekom prolazu koji je namenjen za vozila, a ne ljude. Parking za kola ne postoji, oni koji su došli da dočekaju nekoga na toj priklopnoj stanici, se parkiraju uz ogradu gradilišta, uz rizik, da se neki od kamiona ili bagera zakuca u auto.  

Strašno!

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...