Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

15 hours ago, James Marshall said:

Ma ovdje će biti garant neki stalni "vašari" i "sajmovi" sa prodajnim kioscima ljudi koji su drugari sa predstavnicima vlasti. Guljenje turista i punjenje džepova jaranima. 

Ne znam da li neko od vas dolazi u NS, ali u nas je baš tako, stalno neke kućice gde se nešto prodaje... Kad nema kućica, bina i neko tandrlja...

 

A bude i oboje...

Link to comment
8 hours ago, roksi said:

 

ozbiljno?? ma zezas?

 

Ne zezam. Bakic je i dalje veoma kritican protiv ove vlasti i u slucaju trga (muljaza sa parama, nerealno dugacak rok...), ali podrzava planirani koncept trga zato sto zna sta trg treba da predstavlja.

Link to comment
47 minutes ago, radisa said:

Ne znam da li neko od vas dolazi u NS, ali u nas je baš tako, stalno neke kućice gde se nešto prodaje... Kad nema kućica, bina i neko tandrlja...

 

A bude i oboje...

 

Joj vidim da vi imate svako malo neke festove, neke kineske kopije, Oktobar fest, Guča u NS, Festival prodaje cigli itd... I to dosta fura CPG, zar ne 

Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

 

Joj vidim da vi imate svako malo neke festove, neke kineske kopije, Oktobar fest, Guča u NS, Festival prodaje cigli itd... I to dosta fura CPG, zar ne 

CPG?

Link to comment

Beograd je uglavnom prilično lep grad. Ima svašta. I ne verujem da ove štetočine mogu skroz da ga unište niti radikalno promene ali će ga mnogo oštetiti i poružneti. Jebem im mater.

Link to comment

Ako je ovo na trgu, mada sam mislila da su vece ploce, a opet verovatno su miksovali, pa je neki deo ovakav, onda je uzas...i samo za patike cry.gif

 

A da nisu mogli da ociste ove fugne, posebna prica, aljkavi, nemarni u svom napredno-odvratno-nazadnom stilu.

 

 

 

Link to comment

To je na Spensu... Mislim da da, ali je kvalitet katastrofalan, u svakom smislu...

 

Ne znam kad sruše Spens, gde će... Možda ga presele u centar, na trg, da mu vrate staru slavu...

Link to comment
12 hours ago, Anonymous said:

 

Upravo to sam danas čuo od osobe koja je imala uvid u planove. Ovaj prazan prostor će se veoma brzo napuniti.

Zato nisu ni hteli da arheološko nalazište stave pod staklenu ploču, oduzima kvadrate.

Link to comment
37 minutes ago, radisa said:

To je na Spensu... Mislim da da, ali je kvalitet katastrofalan, u svakom smislu...

 

Ne znam kad sruše Spens, gde će... Možda ga presele u centar, na trg, da mu vrate staru slavu...

 

:ohmy: rusi se spens? auu, pa ja to tamo vise ista necu umeti da prepoznam..

 

19 hours ago, Jimmy Kowalski said:

I Dragoljub Bakic hvali trg, ali verovatno ni on ne zna kako trg treba da izgleda..

 

da li znas da li ima negde neki intervju s bakicem u vezi toga? bas bih volela da pogledam - prosto ne mogu da povezem ono sto sam cula od njega sa ovim, pa me zanima njegova perspektiva apropo trga specificno.  meni, ovako, sa fotografija deluje kao da je neko uzeo gumicu i izbrisao deo zone koja je bila cvor aktivnosti. zaista me asocira na neki poligon. ili kako je neko vec (pametno) primetio, a benignija opcija = potencijal za auto skolu. strashno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...