Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

9 hours ago, harper said:

 

 

Toplicin venac, on the other hand, ne izgleda toliko rdjavo. Nisu sve posekli, bar ne za sada.

 

Ja cak moram da priznam da onaj blago strmi deo oko Palasa izgleda odlicno. 

 

Trg deluje ocajno, a i ne moze mnogo drugacije dok se nekako ne resi Staklenac. 

Link to comment
8 hours ago, Anonymous said:

Inače, ženska, koja je od cvetnog trga napravila ravnu betonsku ploču, se zamonašila. Ozbiljno.

nasla zena ekipu u kojoj nece biti najveci debil i stetocina !

Link to comment

To sa popločavanjem je stvarno neka ozbiljna kombina, ovi su imali ideju i da ono blokovsko šetalište popločaju, pa da li je neko skapirao da je to prevelik zamah ili da će previše brzo da krenu da "klackaju" ploče, nemam pojma ali odustali su, zadržana je stara "logika" ploče na obodu po sredini asfalt...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
9 hours ago, Anonymous said:

Inače, ženska, koja je od cvetnog trga napravila ravnu betonsku ploču, se zamonašila. Ozbiljno.

mi smo istinski inkluzivno društvo.

3 hours ago, Milosh76 said:

I ja sam posle mnogo vremena dosao do centra i slikao tzv Trg
Ono je ocaj zivi4f33cecf9c7a0e510a27f5c97ffb6da5.jpg

štrči ovo drveće kod jugoeksporta. treba ga eliminisati.

Link to comment
10 hours ago, Anonymous said:

Inače, ženska, koja je od cvetnog trga napravila ravnu betonsku ploču, se zamonašila. Ozbiljno.

 

Da neko stekne odbojnost prema savremenom svetu, to mogu da razumem, to nam je ostanulo još od romantizma. Ali da se zamonaši.....to je nevidjena glupost i promašaj.

 

 

Link to comment
11 hours ago, harper said:

Morace tona mobilijara da se iznese na ono sranje da bi sranje uopste imalo neku svrhu i neki kakav-takav izgled necega. Za sada lici na neobelezeni parking koji je na brzinu poplocan jer se u blizini odigrava neki koncert pa da ljudi ne parkiraju u blatu.

 

Ne brini, to je i cela poenta. To jeste parking za raznorazni mobilijar: tezge, bine, bašte kafića...

Link to comment
 
Ne brini, to je i cela poenta. To jeste parking za raznorazni mobilijar: tezge, bine, bašte kafića...
Pa da za one drvene kućice i tako to...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
23 minutes ago, Bujodrag said:

 

Da neko stekne odbojnost prema savremenom svetu, to mogu da razumem, to nam je ostanulo još od romantizma. Ali da se zamonaši.....to je nevidjena glupost i promašaj.

 

 

Neka, treba da okaje greh.:fantom:

Link to comment
3 hours ago, Kampokei said:

 

Ja cak moram da priznam da onaj blago strmi deo oko Palasa izgleda odlicno. 

 

Trg deluje ocajno, a i ne moze mnogo drugacije dok se nekako ne resi Staklenac. 

 

Da, taj deo bas izgleda sexy & boemski. Vidan napredak u odnosu na prethodno stanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...