Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ako "krug dvojke" ne omeđavaš šinama, onda je većinski izbor ipak bio SNS sa satelitima. ja se nadam da posle ove 4 godine mozak stanovnicima iz cenralnog gradskog područja ipak prešao iz guzice u lobanju. mislim na one koji žive na zvezdari i paliluli pored žitelja 3 centralne opštie. da su najebali i sa parkinzima i saobraćajem i divljim "urbanizmom"......... jesu. ako je mozak ostao u dupetu, treba ih guziti još žešće.

Link to comment

podno mog solitera u rakovici počela je rekonstrukcija dečjeg igrališta. uklonjene su jedna klackalica, 1 gol / tresač tepiha i 2 ljuljaške. površina je otprilike 3 ara. rok završetka 31. oktobar (90 dana). izvođač je JKP "gradsko zelenilo".

Link to comment
26 minutes ago, djordje geprat said:

ako "krug dvojke" ne omeđavaš šinama, onda je većinski izbor ipak bio SNS sa satelitima. ja se nadam da posle ove 4 godine mozak stanovnicima iz cenralnog gradskog područja ipak prešao iz guzice u lobanju. mislim na one koji žive na zvezdari i paliluli pored žitelja 3 centralne opštie. da su najebali i sa parkinzima i saobraćajem i divljim "urbanizmom"......... jesu. ako je mozak ostao u dupetu, treba ih guziti još žešće.

 

A kako da omedjim krug dvojke nego sinama? :D To mu je valjda definicija.

 

U Starom Gradu 2018. Djilas 29,83%, NDMBG 8,05%, Bastac 6,03%. Naspram toga SNS 26,27%. Sapic 7,19%, ali vecina njegovih glasaca nije glasala sa namerom da glasa za satelita SNS, niti je on u otvorenoj koaliciji sa SNSom (zapravo tek posle izbora se jasnije izjasnio u tom smeru, tokom izbora je agresivno reagovao na izjave da je trojanski konj vlasti).

 

Vracar Djilas 32,55%, NDMBG 7,17%, Sapic 7,47%. SNS 28,19%, SPS 5,08%. Pritom znamo da je bilo tu kradje i stelovanja...laznih stanara i tako dalje.

 

Na Paliluli je pobedio SNS sa 46,61%, ali Palilula je ogromna opstina, sadrzi ne samo ceo prekodunavski Beograd (Borca, Ovca, Krnjaca itd.) vec i celu Karaburmu, Slance, Veliko Selo, Visnjicku banju...mrzi me sada da gledam rezultate po b.m. da vidim kako je glasala urbana Palilula, tj. Palilula u uzem smislu, ili ono od Palilule sto bi potpalo pod krug 2, ali sumnjam da je tu SNS prvi...

Link to comment

ma, bez veze mi je da birčaninovu ili baba višnjinu tretiram drukčije od ulica "unutar šina". znaš, jezivo mi je što je DOS tukao sa 36:1 na SV 2000 a sada mu je predsednica opštine spodoba dostojna "zadruge". a da su urbane palilula i zvezdara kao i SG i VR na nekakvoj klackalici. nadam se da će ovo sranje koje nam prave vesić, mali i kompanija da prelomi. ako ne, onda........ na to sam mislio.

Link to comment
Ne znam dal sam pisao vec... Ubilo kriogas pumpu kod erporta... Retko dobro gorivo su imali... I neki penis se gradi tu na tosi, iskopali su dobru jamu.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Svašta se tu gradi, ovo što pričaš je verovatno Savada3



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Tokom snimanja serije "Seal team" saobraćaj će u Beogradu biti privremeno zatvoren sutra.

(i u nedelju, a što da ne i u subotu)

 

Quote

Saobraćaj će sutra biti privremeno zatvoren od od 9.30 do 11.30 sati u Ulici Terazije (deo od raskrsnice sa Prizrenskom do Palate "Albanija"), kao i deo od Palate "Albanija" do Ulice kralja Milana od 11 do 13 sati.

Na toj deonici će vozila javnog prevoza sa linija 29A i 31 tokom snimanja serije promeniti smer kretanja na Trgu Slavija, dok će vozila sa linije 27 saobraćati do terminusa "Trg republike" Bulevarom kralja Aleksandra, Dečanskom, Braće Jugovića, Francuskom i Trg republike, saopšteno je iz Sekreterijata za javni prevoz, a objavljeno na sajtu Gradske uprave.

 

U nedelju, 11. avgusta, saobraćaj će biti potpuno zatvoren na Trgu Nikole Pašića, na delu od Terazija do Takovske, kao i od Dečanske ka Takovskoj od 7 do 15 sati. Istovremeno će biti sprovedena i povremena obustava saobraćaja od tri do pet minuta, uz asistenciju Saobraćajne policije u Ulici kralja Milana (deo između Trga Nikole Pašića i Terazija) od 7 do 19 sati.

Tokom snimanja na Trgu Nikole Pašića, vozila sa linija javnog prevoza 5A, 24 i 26 saobraćaće Bulevarom kralja Aleksandra, Takovskom, Cvijićevom, Venizelosovom, Francuskom, Cara Dušana i dalje redovnom trasom, navodi se na sajtu Gradske uprave.

Kako se dodaje, vozila sa linije 27 će ići Bulevarom kralja Aleksandra, Takovskom, Cvijićevom, Bulevarom despota Stefana do Trga republike, vozila sa linija 37, 44 i 58 saobraćaće ulicama Takovskom, Cvijićevom, Venizelosovom i dalje redovnom trasom.

Vozila sa linija 65 i EKO 1 ići će Bulevarom kralja Aleksandra, Takovskom, Svetogorskom, Makedonskom, Dečanskom (Nušićeva u smeru B) i dalje redovnom trasom, a vozila sa linije ADA1 ulicama Trg republike, Bulevarom despota Stefana, Cvijićevom, Takovskom, Kneza Miloša i dalje redovnom trasom.

:Hail: Gorane!

Link to comment

Na Zvezdari ne može da se diše. Stajsko đubrivo iz Krnjače ili od Pančeva, štipa oči, ne pamtim da je ovako bilo.

Gde da se pobegne do spavanja? Išla bih na Dorćol na Dunav, ali me plaši da ne uđem u gori oblak.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Nemam klimu... Gajba i ceo kraj - štala/svinjac.

Valjda dunuo vetar tako, na Dorćolu nema smrada, iako je Krnjača tu preko vode.

U Munze i Dortjol ne smeju da smrde. Znaci vaspitani.

Link to comment
20 hours ago, Tihajeza said:

Na Zvezdari ne može da se diše. Stajsko đubrivo iz Krnjače ili od Pančeva, štipa oči, ne pamtim da je ovako bilo.

Gde da se pobegne do spavanja? Išla bih na Dorćol na Dunav, ali me plaši da ne uđem u gori oblak.

Sada se prosirilo i na centar. Dosla sa posla i da otvorim prozor, samo sto ne padoh u nesvest. Bas gadno smrdi.

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Sada se prosirilo i na centar. Dosla sa posla i da otvorim prozor, samo sto ne padoh u nesvest. Bas gadno smrdi.

Oseca se i na Miljakovcu!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...