Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Verovatno nizak vazdusni pritisak, los, plitak i neodrzavan kanalizacioni sistem (moraju i ovi da budu krivi), velike temperature, nizi vodostaj, sve se to desava manje-vise svakog vrelog leta.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Verovatno nizak vazdusni pritisak, los, plitak i neodrzavan kanalizacioni sistem (moraju i ovi da budu krivi), velike temperature, nizi vodostaj, sve se to desava manje-vise svakog vrelog leta.

sve bi to bilo prihvatljivo da živimo u 16-tom veku ali ovo je dvestprvi. ljudi već pedeset godina lete u svemir a mi se još uvek svako leto pitamo zašto beograd smrdi, i nagađamo dal su svinjci il je kanalizacija.

Link to comment

kod nas izgleda održavanje nije opcija, jer u tome je manja ugradnja , nego zidaj novo, očigledno da ćemo dobijati duple i nove kanalizacije umjesto da se održava samo

Link to comment
kod nas izgleda održavanje nije opcija, jer u tome je manja ugradnja , nego zidaj novo, očigledno da ćemo dobijati duple i nove kanalizacije umjesto da se održava samo
To je suština ovih idiota...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
sve bi to bilo prihvatljivo da živimo u 16-tom veku ali ovo je dvestprvi. ljudi već pedeset godina lete u svemir a mi se još uvek svako leto pitamo zašto beograd smrdi, i nagađamo dal su svinjci il je kanalizacija.
Pa videla si kod malo jace kise sta se desava. To je sve zapusteno, a ni jednu elementarnu stvar ne urade... ne znaju ili nece, a verovatno oba ,tako da ovo apsolutno ne cudi. Na mnogo nivoa smo mi u nekoj prosloj istoriji, sto je najgore imam utisak ne da smo ostali tamo zaglavljeni, ves se vracamo unazad

Link to comment

Pa ne znam za svako leto, ali ovo sad zakiva.

 

Inace dok sam ziveo u blokovima jedan je imao farmu svinja dvesta metara od zgrada, to je otprilike taj miris (kad krene da pere svinjac). Ovo sto dolazi od Dunava je bas miris svinjca, sto nekako lepo ide uz ovu vlast. Ne secam se da je po gradu ikad smrdelo ovako, Zemun nikad u ovih 7 godina. Na naftu jeste (isto od Dunava, kada prodje neki veci sleper) ali ovaj miomiris, to nije bilo.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

bilo je toga po nbgd ranijih godina, ravnica je od tih sremskosvinjskih sela

tipovalo se na krmnivo

 

nego, sretan novi trg nt

F67491DD-FD72-4860-9285-078BE717E525.jpeg.c9dd5239b5f2159604e05f1e3b79d52b.jpeg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...