Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ada je super, doduše u podne, prazno i ne smaraju sa muzikom. Najbliži kupač je bio na 20 metara od mene. Prijatna promena u odnosu na crnogorsko primorje.

Link to comment
On 31.7.2019. at 12:34, napadaj said:

Kraljičin vagon? Nisam bio 4-5 godina, ne znam ni da li postoji i dalje. Sudio se sa železnicom, tužili ga da vrati vagon njima u posed. Hrana mu je bila dobra, ali lokal uglavnom sablasno pust, a konobar jako naporan.

 

Pa kad su budale. Pre recimo deset godina je tamo bilo sjajno, ali Srbin onda mora da zastakli jako lepu baštu i da stavi 10000 stolova sa idejom da mu dođe 10000 gostiju, što se u praksi nikad neće desiti, nego će najstrašnije pući.

Link to comment

Išao sam par puta u Kraljičin vagon dok sam živeo blizu Ade. Zgodno mesto da se osamiš a da ipak budeš uz vodu (ok, onu uvalicu). Klopa nije bila ništa posebno. MOgla bi ta uvalica da izgleda mnogo bolje. 

 

Što se tiče Ade, radnim danom je tamo i dalje lepo da se boravi. Izbegavati vikendom ko može. 

Link to comment

Divno.

 

Quote

 

Он је за средину августа најавио и радове на Савском тргу, који ће, поред Трга републике, бити један нови централни градски трг који постаје пешачка зона јер ће се саобраћај кретати по ободима и додао да ће радови ићи у фазама без затварања саобраћаја.

"Радови ће трајати до фебруара следеће године, ту ће бити постављен споменик Стефану Немањи, биће урађена два нова дрвореда са преко сто нових стабала, а то је и место где ће се у будућности сретати две метро линије. То ће бити још један трг који треба да има европска престоница", рекао је заменик градоначелника.

 

Link to comment
On 30.7.2019. at 19:20, radisa said:

Jel vi u BG imate neki socijalni eksperiment tipa koliko je moguće jebati razne grupe ljudi pre nego sto se ujedine i naprave neko sranje? Ili je samo koliko možemo jebati ljude u glavu i dobijati izbore?

 

 

 

Bio veceras u 27-og marta.Pa oni kurcem nisu mrdnili za ovih dva meseca koliko kao nesto rade.

Ko na sledecim izborima glasa za sns ili ne izadje na izbore malj u glavu nema druge.

Link to comment

nadajmo se i da nemaju birachko pravo u centru grada biggrin.png

 

shteta je jedino shto se to vishe ne reshava na tom nivou :(

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

jel taj kanalizacioni sistem toliko raspadnut p svaka iole ozbiljnija kiša napravi haos ili samo nije održavan poslednjih 7 godina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...