Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

:Hail:Hvala puno! Jedino sto mi sad ovo jos vise produbljuje misteriju [jer imena na listi nema] :D
Pa daj još neki hint, koja stranka, jel sigurno republički, ili lokalni, ili savezni?
Link to comment
Pa je li predao nešto, zahtev, podneo dokaze o nastupanju osiguranog slučaja, i slično? Najverovatnije otežu i tu nema leka, kao kod većine osiguravajućih kuća kod nas
Juce je dospeo do direktora filijale,kaze bice isplacen ali mora da popriceka.Nisam ulazio u detalje,delovao mi je zadovoljan onim sto je cuo pa se nisam vise ni zanimao. Edited by basketas
Link to comment
Pa daj još neki hint, koja stranka, jel sigurno republički, ili lokalni, ili savezni?
Trebalo bi da je na tim prvim, republickim. Tada, DS - jedan od potpisnika prvog programa stranke. Sto je najgore, video sam VHS snimak, za govornicom u toj skupstini.Takodje mislim da je izborno mesto Stari Grad u pitanju, ali za to nisam siguran.
Link to comment

Ds je tada imala 7 poslanikaDjindjic vračarKoštunicaMićunovićMirko Petrović voždovacVelja Simonović palilulaSlobodan vučković svOnaj vlasnik auto kuće, mislim Djordje ZečevićI бај тапаток

Link to comment
Ds je tada imala 7 poslanikaDjindjic vračarKoštunicaMićunovićMirko Petrović voždovacVelja Simonović palilulaSlobodan vučković svOnaj vlasnik auto kuće, mislim Djordje ZečevićI бај тапаток
Hvala - onda mi nesto info nije dobar.
Link to comment
Trebalo bi da je na tim prvim, republickim. Tada, DS - jedan od potpisnika prvog programa stranke. Sto je najgore, video sam VHS snimak, za govornicom u toj skupstini.Takodje mislim da je izborno mesto Stari Grad u pitanju, ali za to nisam siguran.
PA to je onda neko od osnivača? Oni su pisali prvi program - ovi?Zatim se stranka stalno cepala i ne možeš ih više pohvatati
Link to comment
  • 4 weeks later...
Gde ima da se kupe zakoni? I koliko kostaju? Ili je bolje da ih lepo izfotokopiram ko sav normalan svet.
ja koristim:propisi.comparagraf.rsparlament.gov.rsima sve što mi treba.
Link to comment
Gde ima da se kupe zakoni? I koliko kostaju? Ili je bolje da ih lepo izfotokopiram ko sav normalan svet.
Gro zakona možeš džabe skinuti sa sajta Narodne skupštine, mislim da imaju sve koji su objavljeni u poslednjih 5 godina.Ako hoćeš malo ozbiljniju varijantu (sa nekim komentarima, praksom i slično) možeš pogledati u knjižari na uglu Narodnog fronta i Kneza Miloša, preko puta Privrednog suda (mislim da je u pitanju knjižara Službenog glasnika), oni su specijalizovani za pravničku literaturu. Samo pazi, desi se da na rafovima bude i komentara zakona koji su već stavljeni van snage, da ne uzmeš nešto od čega nećeš imati nikakve koristi (ja sam tako video odličan priručnik o regulisanju zaloga u domaćem pravu, ali sam onda ustanovio da je napisan 2005. godine, pre donošenja većine zakona koji danas regulišu ovu oblast - ZZPSUR, Zakona o hipoteci, ZIO i slično).
Link to comment
ja koristim:propisi.comparagraf.rsparlament.gov.rsima sve što mi treba.
Ja koristim Propise (firma mi plaća), ali se oni i Paragraf plaćaju. Od boljih baza, imao sam iskustva sa Ekspertom, i nije bio rđav.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...