Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

aj napravite pooll, pa da glasam za kairoja zivim sa mamom a takav mi je i frizider. ko nema sopstveni frizider, nema psihologiju. ili ko nema sobu, nema psihologiju, ili sta je vec rekao tosltojevski.

Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малопре сам опрао фрижидер и бацио све из њега. То је била прилика да усликам оно мало што је било за остављање. Пошто ми апарат није код мене, за квалитет слика се побринуо "мај блекбери смарт фон".23itiqw.jpg2qav13l.jpgdyvvrc.jpg

Link to comment
Cula da neki drze i underwear, zvuci zanimljivo al sve zaboravim.
Svilene carape drzim u zamrzivacu. Rekla mi mati da onda nece da pucaju tako lako.Inace, ja cu da popizdim. Nekad mi se prijede ovde kozji sir i ja kupim. Onda pojedem 20 grama i onda mi to stoji jos par dana i usmrdi mi se frizider. I Brie oce da vonja, ali njega i tako nesto ne volim.
Link to comment
Малопре сам опрао фрижидер и бацио све из њега. То је била прилика да усликам оно мало што је било за остављање. Пошто ми апарат није код мене, за квалитет слика се побринуо "мај блекбери смарт фон".23itiqw.jpg2qav13l.jpgdyvvrc.jpg
Zasto drzis zejtin u frizideru?I klasika, neotvoren kapar, koji si kupio zato sto je u Veru bio na popustu (tamo su kupljene i sarmice od vinove loze). Ovo je, gospodo, proleter, a cenim da vino sluzi samo za eventualnu erotsku priliku. Edited by vasudeva418
Link to comment
Zasto drzis zejtin u frizideru?I klasika, neotvoren kapar, koji si kupio zato sto je u Veru bio na popustu (tamo su kupljene i sarmice od vinove loze). Ovo je, gospodo, proleter, a cenim da vino sluzi samo za eventualnu erotsku priliku.
Уље и не користим. Могао бих комотно да га бацим. Капар је отворен и нема везе са попустом, као и сармице. Штавише, сармице су од пре пар година, када сам их стално јео, а ове су једине преостале након што су ми се смучиле (а рок трајања им је до 2010.). Капар ми је био потребан за једну прилику, а остатак је преостао. За вина стварно не знам шта да ти кажем. Немају везе са еротиком, а не планирам ни да их попијем. Једноставно тако, стоје.Да сам знао да ћу морати оволико да објашњавам, не бих ни постављао.
Link to comment

nije da sam strucan, ali 1 iskustvo imam - mojima sam kupio aristona pre 7 godina.necujan, nije se kvario. prostor unutra jako dobro organizovan, vise stvari stane nego kod mene, a moj je, kao 40l vece zapremine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...