Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

a sta se dogadja sa jogurtom kad se pokvari? postaje... jogurtiji? pitanje je sasvim ozbiljno, sta moze da se desi organizmu od jogurta kom je prosao rok? inace uslikah fridz cim se pojavio topik, sad jos da se desi da sam kod kuce i da imam vremena pa cu aploudujem. dolazili moji na veceru pa smo mi oboje i nezavisno nakupovali kojesta, pa deluje kao da smo ljudi koji se redovno opsrkbljuju namirnicama. odmah sam uslikala!

Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

a sta se dogadja sa jogurtom kad se pokvari? postaje... jogurtiji? pitanje je sasvim ozbiljno, sta moze da se desi organizmu od jogurta kom je prosao rok? inace uslikah fridz cim se pojavio topik, sad jos da se desi da sam kod kuce i da imam vremena pa cu aploudujem. dolazili moji na veceru pa smo mi oboje i nezavisno nakupovali kojesta, pa deluje kao da smo ljudi koji se redovno opsrkbljuju namirnicama. odmah sam uslikala!
ovde dobro dodje - ovekovechila! ;)
Link to comment
dok se ne javi neko ko u zamrzivacu drzi svinjsku polutku (kupljenu, naravno, preko sindikata), ova revolucija ce imati salonski karakter.
Nas sindikat je borbeni sindikat, drugarice! Proslo je vreme kada se radnicki gnev obuzdavao polutkom. Hocemo celu svinju!Ko ima Sanducar pa jos i pun, na ovu krizu, klasni (i slasni!) je neprijatelj, mlada damo!
Link to comment
Svaki dan:
Ee al da li je home made ;) Za jogurt, cula sam da se jezivo ukiseli i sedimentira na nesto sto najvise lici na nedokuvan puding sa gromuljicama i gotovo prozirnu tecnost pri vrhu.Boja varira u zavisnosti od trajanja eksperimenta.Pitajte slobodno, tu sam ja...
Link to comment
Kao jedan gladan revolucijonar drugome - citas mi misli!Ljudi ciji frizider izgleda kao Maxi ce prvi uza zid. Onda namirnice delimo narodu. Narod smo i mi, naravno.Visa srednja klaso, mrzimo vas vise od nize vise klase! Vi i vasi ne-Koncar i ne-Obod Cetinje sarkofazi Ramzesa 21. veka. Vi i vasi Tomi majonezi! Vi i vasi strani Jogurti. Vi i vase sveze povrce. Vi i vas frizider koji ima smisla otvarati u sred noci! Vi kojima kupus u sarmi sluzi samo da drzi pregrst mesa na okupu a ne da bude glavna stvar u tankom jelu!Sudice vam Dobro Jutro i Majovita proleteri. Sudice vam klasa dojena mlekom iz kese, najkratkotrajnijim. Oseticete nase prezrive podrige izazvane Apa-Colom i Djackom pastetom na svom vratu. Mi koji mozda i imamo nekakav hladnjak ali zato nemamo digitalni aparat da ga uslikamo!Ko je sa mnom, drugovi? Da vas cujem???!
all the way druže! moj raspali obod od čijeg zujanja ne mogu da spavam i koji pravi led debeo kao na južnom polu, koji povrće i voće gleda samo kad sam bolestan, a crevo s pomodrelom đačkom paštetom krasi policu. i rakija sumnjivog domaćeg kvaliteta za nezvane goste i majstore svih fela..
Link to comment
a pivo angry.gif ili barem neki alkohol
Od tih stvari imam paranoju. Jogurt i slično mogu da stoje nekoliko dana (i nedelja), ali za pivo (i alkohol uopšte) mi je generalno frka da prenoće. Zajebi.
Link to comment

vreme je da kulinarstvo dobije svog shrinka! primecujete kako razni strahovi, frustracije i ostalo isplivava na povrsinu lakse nego na bilo kom drugom topiku. modesty?

Link to comment
Ko je sa mnom, drugovi? Da vas cujem???!
ja sa svojom chetom:U ime svih nas iz osamdeset i nekeza zakletvu gorenju ja spev'la sam stih.ne spominjem obod, ni koncare dalekejer rođena sam tek posle njih.al' život pred nama još svinjskih butki skrivai preti nam, preti, krvna slika puna trigliceridaja znam da nas čeka još sarmi i zidarskog piva,i virsli, pasteta, tursija koje cuvamo od EU stida..Računajte na nas!Sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok,jer jedemo masno i ne pijemo stoprocentno vocni sokAl' negde u nama je sanduk- zamrzivac (mesista pun) plam,i kažem vam, šta dobro znam:računajte na nas!
Link to comment

ajde revolucionarai, gde su ti obodi, gde su ta gorenja iz sedamdesetineke? hocu da vidim posebnu salamu zamotanu u papir koji sluzi za pakovnje drine i besta. gde je taj ubudjali kackavalj? gde je zamrzivac u kome stoje zaledjene namirnice kupljene za vreme sankcija? gde su madjarske i bugarske kobasice prosvercovane preko grane 1996.? gde je otvorena carnex pasteta u kojoj se nalaze mrvice hleba kojim je mackano? prvo slika, pa onda revolucija.edit - kad revolucija krene, prvo treba udariti na bucka. ko jos kupuje 5 litara soka i stavlja u frizider?

Edited by kojot
Link to comment
ajde revolucionarai, gde su ti obodi, gde su ta gorenja iz sedamdesetineke?
ne budi preozbiljan kojote, niko ne moze imati taj izistinski oldskul sadrzaj. to je samo nostalgija, i uzavrela krv koja nas tera da se prisetimo starih dana. ja sam revolucionar jer mi je bizzare kacenje frizider fotki. tome se ja protivim, da se razumemo, a ne sadrzaju. sadrzaj je propratni materijal samo. nije ni moj frizider za bacanje http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2...6,27,,124645.jl, ima tu svega sto i u ovim ufotkanim, al' da ga fotografisem... more, jok, da ga blic ozracim- sikter! necu!
Link to comment
ne budi preozbiljan kojote, niko ne moze imati taj izistinski oldskul sadrzaj. to je samo nostalgija,
Govori u svoje ime, drugarice Vin! Ja zaista nemam ni aparat da uslikam SOS market koji se zapatio u mom hladnjaku od vajkada.
Link to comment
vreme je da kulinarstvo dobije svog shrinka! primecujete kako razni strahovi, frustracije i ostalo isplivava na povrsinu lakse nego na bilo kom drugom topiku. modesty?
mada bre primetila sam i ja neke konzervativne/konstipirane struje zamaskirane proleterijatom i antikapitalizmommozda pre shrinka probamo sa laksativom?
Link to comment

e, pa ondak, ja te druze empejac, predlazem za komandanta, zbog ocite doslednosti. ja cu da pomognem koliko mogu. svim srcem i zeludcem. evo, ja cu da budem medicinska sestra, za eventualni slucaj trovanja hranom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...