Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Једно питање везано за фрижидер или тачније формирање леда на леђном унутрашњем зиду истог. Наиме имам огроман проблем с том појавом, нов Беко фрижидер (годину-две), не помаже одмрзавање замрзивача или подешавање температуре. Проблем је у томе што се и старији непоузданији фрижидер такође слично понашао.Листајући упутства од фрижидера сам дошао до дела где се спомиње да је потребно 10cm од зида до фрижидера. Архитектонски размештај моје кујинице (због блискости судопере) то једноставно не дозвољавају.Да ли има некога ко може да ми потврди да ми се лед на зиду од фрижидера формира због превелике блискости зида расхладном механизму?

Link to comment

ja mogu da potvrdim da se to ne dešava.ni kod mene, ni kod grandparentsa nije toliki razmak, pa opet problema nema. a u oba slučaja su u pitanju frižideri stariji od 15 godina.

Link to comment

milion puta su bolji ti komadi gde je frizider iznad zamrzivaca. zamrzivac otvorim par puta nedeljno, a frizider na satnoj bazi. bas je smor to zaginjanje non stop, narocito kada se tamani povrce koje stoji u donjoj kaseti.

Link to comment

ali skroz te tera da se hranis nezdravo. obicno gore stoje neke slanine i sosevi, eventualno jaja. dok se dodje do paradajza i ostalih flora, otisla kicma nepovratno.edit> ja u prethodnoj gajbi imao taj super raspored, tek tada provalio koliko je to dobro. a dok sam ziveo sa roditeljima, imali smo onaj klasicni frizider sa gore zamrzivacem, i moji se setili da ga popnu na neki minijaturni element, bas da ne bude krivljenja kicme na satnoj bazi. a dole u tom elementu zalihe ulja i secera, naravno :D

Edited by pacey defender
Link to comment

^Moji ukapirali da se nikad ne saginjem da uzmem povrćke i voćke sa donjih, pa pretumbali raspored: sad su gore ove kao zdrave stvari, a dole torte, kolači i alkohol. Primorana da se hranim zdravo kad odem kući. Zlotvori! :DJedina stvar koje me živcira kod ovog mog fridža je što redovno uštinem prst između frižidera i tih glupavih drvenih vrata kad ga zatvaram. I boli kao đavo. :ph34r:edit: @ Pointja baš volim magnetiće. :)

Edited by Joshua
Link to comment
OutsideSP_A0978.jpgInsideSP_A0979.jpgSP_A0980.jpguvek zaboravim da pitam šta je u teglicama/flašicama...
Koga da pitas? Ko ti puni fridjider, bejbe???Mala, ili ces poci za mene ili cemo te streljati pred tim oltarom bogatstva i ruganju gladnima.
Link to comment
edit: @ Pointja baš volim magnetiće. :)
be right back... edit: offtopic o magneticimana vratima frizidera: th_frontal1.jpgth_frontal2.jpgna bocnoj strani frizidera (ovi pridrzavaju neplacene racune :))th_bocni1.jpgth_bocni2.jpgth_bocni3.jpg Edited by PointTaken
Link to comment
Koga da pitas? Ko ti puni fridjider, bejbe???Mala, ili ces poci za mene ili cemo te streljati pred tim oltarom bogatstva i ruganju gladnima.
:lol: Polazim za tebe, dragi Đuro- moji su samo socko njoki i onaj luk u ladici dole.Niskolalorična i tečna čuda su cimerova.Pointice, rulaju ti magnetići, ali se plašim da su i oni dekadentni ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...